InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Proficiency Yeterlilik Sınavı

Proficiency Yeterlilik Sınavı

İTÜ Proficiency
İstanbul Teknik Üniversitesi’nde (İTÜ) kayıtlı ve direkt bölümlerine geçmek isteyen öğrencilerimizin İTÜ Proficiency (Yeterlilik) Sınavından başarılı olmaları gerekmektedir.
Boğaziçi Proficiency (BÜYES/BUEPT)
Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Yeterlik Sınavı (BÜYES/BUEPT) Üniversite öğrencilerinin, bölümlerinden ders almaya başlayabilmeleri için yeterli düzeyde İngilizce bilip bilmediklerini ölçmek amacı ile verilen ve Eylül, Ocak, Haziran ve Ağustos aylarında girilen sınavdır.
Yeditepe Proficiency
Yeditepe Üniversitesi’nde eğitim dili İngilizcedir. Her akademik yıl başında, Rektörlükçe ilan edilecek gün, saat ve yerde Yabancı Dil Yeterlik Sınavı (Proficiency) yapılmaktadır.
İstanbul Kültür Üniversitesi Proficiency
InfoLANG Dil Okulları kapsamında İstanbul Kültür Üniversitesi (İKÜ) Yeterlilik ( Proficiency) Sınavına yönelik Proficiency hazırlık programlarımız bulunmaktadır.
Haliç Üniversitesi Proficiency
Haliç Üniversitesi eğitim dili İngilizce’dir. Buna bağlı olarak Haliç üniversitesi’nde eğitim alacak öğrencilerin eğitim diline uyumlu olarak fakültelerinde eğitim almaları gerekmektedir. Bu nedenle Haliç Üniversitesi öğrencilerinin İngilizce yeterliliğini düzenli bir platformda teste tabi tutmaktadır.
Doğuş Üniversitesi Proficiency
Doğuş Üniversitesi’nin zorunlu yabancı dil hazırlık eğitimi alması öngörülen bölüm ve programlara kabul edilen öğrencilerin, bilgi ve becerilerinin yeterli olup olmadığı kurum tarafından yapılan sınavla belirlenir.
Işık Üniversitesi Proficiency
Işık Üniversitesi’nin eğitim dili İngilizcedir. Üniversiteye yeni başlayan her öğrenci, öncellikle İngilizce seviyesinin akademik çalışmalar için yeterli düzeyde olduğunu kanıtlamak zorundadır.
Bahçeşehir (BAU) Proficiency
BAU dahilinde eğitim almak isteyerek kayıt yaptıran her öğrenci yeterlilik / Hazırlık Atlama / Muafiyet /Proficiency sınavına girmek zorundadır. Bu sınavın aşamaları mevcut olmaktadır ve ilk aşamada İngilizce Seviye Belirleme Sınavı ( SBS) bulunmaktadır.
Kadir Has Üniversitesi Proficiency
InfoLANG Dil Okulları Proficiency Programları dahilinde her üniversiteye ayrı olarak özelleştirilmiş yeterlilik kurslarından biri de Kadir Has Üniversitesi Proficiency ( yeterlik) sınavıdır.
Maltepe Üniversitesi Proficiency
InfoLANG Dil Okulları Maltepe Üniversitesi Proficiency (yeterlik) / hazırlık atlama sınavlarına yönelik eğitim programları sunmaktadır. Bu programlardan CEFR B2 intermediate ve üzeri öğrencilerimiz yararlanabilmektedirler.
Bilkent Üniversitesi Proficiency (COPE- Certificate Of Proficiency in English)
Bilkent Üniversitesi’nde öğrenim dili İngilizce’dir. Bu nedenle Bilkent Üniversitesi, öğrencilerini lisans programlarını yerleştirmeden önce 2 aşamalı yeterlilik sınavına tabi tutar, içerde alacaklar İngilizce müfredatlı derslerinde uyumsuzluk problemini ortadan kaldırmayı hedeflemektedir.
Fransızca Eğitimleri
Beşiktaş şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Hafta içi akşam
uzaktan eğitim hakkında detaylı bilgi almka istiyorum

Fransızca Eğitimleri
Beşiktaş şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2019 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları