bahçe çöp kovası
InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Neden InfoLANG?

Neden InfoLANG?

InfoLANG Dil Okulları İngilizce eğitimi konusunda çağdaş yaklaşımlarla, konuşturma odaklı eğitim metoduyla hizmet eden başarısı öğrenci memnuniyetiyle ölçülebilmiş dil okuludur. Yıllardır ülkemiz yabancı dil eğitim sisteminde bulunan klasik metotların yeterli olmadığı görülmüştür. İngilizce öğretiminde en önemli yetkinliğin etkili iletişim kurabilmek olduğuna inanan ve öğrencilerini bu yetkinlik üzerine eğitmeyi amaç edinmiş InfoLANG Dil Okulları, Türkiye'nin dört bir yanındaki şubeleriyle hizmet vermektedir.•  InfoLANG, Türkiye’nin ilk konuşma odaklı dil okuludur.

InfoLANG Dil Okulları her geçen gün küçülen dünyada etkin iletişim kurmanın anahtarlarından olan İngilizce dilini öğretirken öncelikle konuşturmayı başarır. Klasikleşmiş teorik ve gramer ağırlıklı eğitim sisteminde yaşanan konuşamama sorunu ve kursiyerin önündeki psikolojik bariyerin yıkılarak rahatlamasını sağlar.

Eğitimin temelinde, kişilerin aktif olduğu konuşma ve iletişim anlayışı yer alır. Öğrenciler, konuşarak ve birbirlerini dinleyerek öğrenirler.


•  InfoLANG'de verimliliği bilimsel olarak kanıtlanmış U-design sınıflar kullanılır.

Tüm derslikler hazırlanırken öncelikle "Eğitimde Kalite" ve "Kursiyere Saygı" esasları düşünülmüştür. U-design dersliklerimizde tüm öğrenci ve eğitmenler aynı anda birbirlerini görerek, kolay ve akıcı bir iletişim kurarlar. Geniş masalar ve konforlu sandalyeler, öğrencilere rahat hareket alanı sunarak konsantrasyonu artırır


•  InfoLANG'de dil eğitiminde görsel ve işitsel algı gücüne önem verilir.

Bu yüzden tüm sınıflarda bilgisayar, ses sistemi ve projeksiyondan yararlanılır. Görme ve işitme yoluyla daha kalıcı bir eğitim sunulur. Tahtada sadece teorik bilgiyle verilen dil eğitiminden kaçınılır.  Bu bilgisayarlı dersliklerde dijital uygulamalar ile görerek ve duyarak öğrenme sağlanır.


• InfoLANG'de Dil Koçluğu ile doğru kişi için doğru eğitim uygulanır.

Öğrencilerimizin farklı dil becerilerindeki geliştirilmesi gereken noktalar için eğitmenler ile birebir çözümler oluşturulur. Öğrenciler; kendi seviyelerine uygun sınıflara alınarak gelişimleri takip edilir ve ihtiyaç duydukları noktalarda bire bir rehberlik sunulur.


• InfoLANG, Öğretme Garantisi sunar.

Öğretme Garantisi, bir kursiyerin devamsızlık oranının % 10' u geçmemesi ön koşulu ve "Dil Koçu"nun kendisine önerdiği  koşulları yerine getirmesi halinde, eğitim esnasında ve sonunda yapılan değerlendirmelerde istenilen seviyede olmaması durumunda, aynı eğitimin tekrar ücretsiz olarak verilmesi anlamına gelmektedir.

TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları