bahçe çöp kovası
InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Akademik Sınav Eğitimleri

Akademik Sınav Eğitimleri

TOEFL
TOEFL ana dili İngilizce olmayan öğrencilerin, özellikle akademik seviyede İngilizcelerini ölçmeleri için tasarlanmış bir ölçme sınavıdır.
IELTS (International English Language Testing System)
IELTS, British Council, University of Cambridge ve International Development Programme of Australian Universities tarafından geliştirilmiş olan akademik bir dil sınavıdır.
YDS Kursu Eğitimi
YDS sınavı açılımı ile “Yabancı Dil Sınavı” Ülkemiz sınırları içerisinde uygulanan bir Yabancı Dil Bilgisi tespit sınavıdır.
TOEIC ( Test Of English for International Communication)
InfoLANG Dil Okullarında akademik sınavlar kategorisinde değerlendirilen TOEIC sınavı, adayların İş İngilizcesine yönelik yeterliliğini ve iletişim becerilerini ölçen bir sınavdır.
FCE (First Certificate In English)
FCE sınavı özellikle İngiltere olmak üzere Türkiye dahil diğer ülkelerde bir çok kurumlarca kabul gören hem kağıt üzerinde uygulanan hem de bilgisayar tabanlı olarak uygulanan bir sınavdır.
CPE (Certificate Of Preficiency In English)
InfoLANG Dil Okulları’nın akademik eğitimler kategorisinde yer alan CPE ( Certificate of Proficiency in English) sınavı ülkemizde ve uluslararası alanda uzmanlık seviyesinde İngilizcelerini tescillemek isteyen adaylarımız için özel programlar dahilinde yer almaktadır.
PTE ACADEMIC – Pearson Test of English
Akademik sınavlar kategorisinde değerlendirilen ve uluslararası sınavlar arasında geçerliliği kabul gören PTE Academic sınavına yönelik programlarımız, siz sınava girecek öğrencilerimiz için InfoLANG Dil Okulları bünyesinde tüm sorularınıza yanıt verecek bir program eşliğinde hazırlanmaktadır.
YÖKDİL (Yükseköğretim Kurumları Dil) Sınavı
YDS formatına sahip olan YÖKDİL Sınavı Ankara Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi işbirliği ile icra edilen bir okuma anlama sınavdır.
TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları