bahçe çöp kovası
InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluş ve Gelişim

InfoLANG Dil Okulları İngilizce eğitimi konusunda çağdaş yaklaşımlarla, konuşturma odaklı eğitim metoduyla hizmet eden Türkiye’nin en önemli dil okuludur. Yıllardır ülkemiz yabancı dil eğitim sisteminde bulunan klasik metotların yeterli olmadığı görülmüştür. İngilizce öğretiminde en önemli yetkinliğin etkili iletişim kurabilmek olduğuna inanan ve öğrencilerini bu yetkinlik üzerine eğitmeyi amaç edinmiş InfoLANG Dil Okulları, Türkiye'nin dört bir yanında bulunan şubeleriyle hizmet vermektedir.


Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet Yelpazesi

Verdiği dil eğitimlerinin çeşitliliği ile Türkiye'nin en geniş hizmet yelpazesine sahip olan InfoLANG Dil Okulları'nda eğitmen seçimi büyük bir hassasiyet ve özenle yapılmaktadır. InfoLANG Dil Okulları'nda eğitmen adayı olabilmek için;

• İlgili alanda üniversite mezuniyeti,  

• Alanında saha deneyimi,

• Geniş dil bilgisi ve öğretilecek dilde düzgün aksan,

• Pedagojik olarak eğitmenlik yetkinliğine sahip olmak gerekmektedir.


Eğitmen adaylarımız, ilk aşamada asistan eğitmen unvanıyla, konusunda uzman ve  saha deneyimli kadrolu eğitmenlerimizin  derslerine gözlemci olarak katılırlar. Asistan eğitmenlik döneminde kurumumuzda eğitmen olabilmek için  gerekli olan eğitmenlik altyapısı oluşturulur ve eğitmen adaylarımız oryantasyon sürecinde yapılan testler, demo dersler, anketler ve eğiticinin eğitimi seminerleri ile eğitmenliğe hazırlanırlar. InfoLANG Dil Okulları'nda eğitmen olarak ders vermek kolay değildir. Eğitmen kadromuz; alanında uzman, mesleğini seven, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.

InfoLANG Dil Okulları, her geçen gün sayısı artan dev eğitmen kadrosu ile kursiyerlerini birçok dille tanıştırmaya ve bu alanda profesyoneller yetiştirmeye devam etmektedir.


Kurumsal Eğitim Partneriniz

InfoLANG Dil Okulları, geliştirdiği Kurumsal Eğitim Partnerliği bilinciyle şirketlerinin insan kaynakları departmanlarına önemli eğitim çözümleri sunmaktadır. Kurumsal eğitimlerde; Seviye Tespit Sınavları, Eğitim İhtiyaç Analizi, Memnuniyet Anketleri ve Eğitim Sonu Değerlendirme Raporları ile kalitesini ve  farkını hissettiren InfoLANG Dil Okulları, kurum çalışanlarına çağdaş ve çok farklı bir eğitim anlayışıyla hizmet vermektedir.

InfoLANG Dil Okulları olarak hedefimiz; çözüm ortağı olduğumuz kurumlara değer katan, fark yaratan projeler üretmek ve en yüksek kalite standartlarında eğitim hizmeti sunmaktır. 

InfoLANG Dil Okulları, projelerinizde eğitim aldığınız kurum olmanın bir adım ötesinde Kurumsal Eğitim Partneriniz olmaya devam edecektir.


Eğitim Sektöründe ilk defa Franchise!

InfoLANG Dil Okulları, Türkiye’de franchise sistemi geliştiren ilk dil eğitimi kurumudur. Yıllardır edindiği bilgi ve tecrübeleri paylaşarak marka değerini korumakta ve her geçen gün  şube sayısını artırmaya devam etmektedir. 

TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları