bahçe çöp kovası
InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Uzaktan Canlı Eğitim (UCE) /Distant Education Programme Online (DEPO)
Uzaktan Canlı Eğitim (UCE) /Distant Education Programme Online (DEPO)

InfoLANG Dil Okulları hizmette sınır tanımayan yaklaşımı ile öğrencilerine yabancı dil eğitimini her alanda her yerde mesafeleri geçerek ulaşmakta ve InfoLANG Metodolojisi altında kaliteli eğitim imkanları sunmaya devam etmektedir.


UCE- DEPO Nedir? 

Uzaktan Canlı Eğitim (UCE) programı öğrencilerimizden ve öğrenci adaylarımızdan gelen yoğun talep ve ihtiyaç doğrultusunda Bilişim Departmanımız tarafından geliştirilmiş, online/real-time bir program üzerinden yürütülen, öğrencilerin fiziki olarak sınıf içinde bulunmadığı ve farklı lokasyonlardan bu online/reai-time sınıf oluşumlarına katılabilecekleri grup ve özel ders eğitimlerinde kullanılan özel bir sistemdir.


Çok yoğun tempoda mı çalışıyorsunuz? 

Grup oluşumlarına katılacak vaktiniz yok mu ? 

Farklı bir ülkeden anadilinizde eğitim mi almak istiyorsunuz? 

Ya da siz anneler çocuklarınızdan dolayı sınıf oluşumlarına katılamıyor musunuz? 

Bulunduğunuz ilde güvenebileceğiniz bir eğitim kurumu yok mu? 

İngilizcenizi geliştirdiniz fakat konuşma odaklı eğitim talebiniz mi var? 

“Benim amacım yabancı /native bir eğitmen ile pratik yapmak” mı diyorsunuz?

“Ben rahat bir insanım çayımla, eşofmanımla evimde VIP bir eğitim almak istiyorum” mu diyorsunuz?


İşte InfoLANG UCE Programımız tam da bu talepleri ve soruları karşılamak içindir.  Sınıf eğitimlerinden hiç farkı olmayan UCE sınıflarında “lokasyondan bağımsız fakat zamandan bağımlı” canlı yayın eğitim imkanları verilmektedir. Bu programlar içerisinde sınıf üyeleri birbirlerini görebilecekleri, sistem üzerinden parmak kaldırarak konuşabilecekleri, eğitmenlerinin materyal paylaşımlarını ortak pencereden takip edebilecekleri, hatta sınıf arkadaşlarını tebrik etmek için tasarlanmış alkış butonları ile kendi evlerinden ya da internet bağlantısı olan her hangi bir lokasyondan keyifli bir atmosfer yaratabilmekteler. Böylece sizlerin motive bir şekilde eğitim hayatınıza devam etmenizi sağlamaktayız.


UCE AVANTAJLARI


1. UCE GRUP DERSLERİ 

InfoLANG öğrencileri UCE aracılığı ile sınıf atmosferini yaşamaya devam edebilmekteler. Kurumumuz dahilinde olan sınıflardan bir farkı olmayan UCE Gruplarında, öğrencilerimizin uygun olduğu seviyelerde, diğer sınıf üyeleri ile birlikte Yabancı / Türk İngilizce eğitmenleri eşliğinde, bulundukları seviyeye özel oluşturulmuş ders müfredatı ve kitapları ile eğitimlerini alabilmektelerdir. UCE eğitim kurslarımız dahilinde, tekrardan 4 temel beceri konuşma/ okuma / yazma ve dinleme bölümlerinde kesintisiz derslere devam edebilmektedirler.  Sınıf arkadaşları ile interaktif olarak katılabilecekleri, konulara bireysel olarak dahil olabilecekleri bir formatta sınıf eğitimlerini almaktalardır.


UCE grup eğitimlerimiz de Öğretme Garantisi® ve Dil Koçluğu avantajlarımız ile desteklenmektedir. UCE öğrencilerimizin sınıflarımıza katılan öğrencilerimizden hiçbir farkı olmamaktadır.  Öğretme Garantisi hakları ilk öğrencilerimiz ücretsiz tekrar haklarını kullanabilir ve Dil Koçluğu ile eğitim departmanımızdan ve eğitmenlerinden ayrıca destek alabilir, eğitim süreçlerinin yakından takip edilerek, sorularının cevaplandığından emin olabilirler.


Ayrıca, Grup eğitimleri sonunda uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalarına da sahip olurlar.


2. UCE ÖZEL DERS OLANAKLARI

UCE programımız dahilinde özel ders olanaklarımız da mevcuttur. Öğrencilerimizin talep ettiği, ihtiyaç duydukları alanlarda bunlar;

Genel İngilizce Eğitimi, 

Akademik İngilizce Eğitimi ( TOEFL, IELTS, YDS, YOKDİL, PTE, CPE, FCE, TOEIC, BULATS) 

Pratik İngilizce Eğitimleri, 

Konuşmaya Yönelik Eğitimler ( Speak & Speak ) 

Mesleki İngilizce Eğitimleri 

Ve herhangi ikinci bir dil eğitimini UCE özel ders olanakları ile edinebilirler. Materyal ve kitap destekleri tekrardan kurumumuz tarafından sağlanmaktadır. Özel Ders öğrencilerimiz tekrardan Dil Koçluğumuzdan yararlanabilmekteler ve sertifika talepleri bulunduğu seviye bazında kendilerine iletilmektedir.


Özellikle Mesleki İngilizce Eğitimleri kategorisinde çok tercih edilen UCE Özel Ders programı, mesleki İngilizce Öğrencilerinin her bazda pratik ve teknik bilgiler ile donatılmasına maksimum düzeyde fayda sağlamaktadır. Lokasyondan bağımsız avantajı ile eğitmenine her an ulaşabilen ve sorularını yöneltebilen öğrencilerimiz, özellikle işleri gereği yapmaları gereken seminer konuşmaları, konferanslar ya da tele-konferanslar, hazırlamaları gerek sunumlar, yapılması gereken ticari görüşmeler, anlaşmalar, sözleşmeler, çeviriler, stress yönetimi metotları ve bu kategorinin kapsamındaki her konu üzerinde anında çözüm imkanı bulabilmekteler.


ZAMAN, ZAMAN, ZAMAN!

Hiç şüphe yoktur ki, günümüzde zaman herkes için kıymetli, olduğundan daha hızlı ve her saniyesinden kar edilmesi gereken, hızlı ve net adımları hemen atmamız gereken ve kendimizi sürekli olarak denetlememiz gereken bir olgu haline dönüştü.


Eğitimde 20 yıllık tecrübe ve birikime sahip olan InfoLANG Dil Okulları, yetişkin kategoride verdiği eğitimleri sayesinde öğrencilerinin dilinden anlayarak, son teknoloji olanakları ile birleştirdiği ve oluşturduğu zamandan kar edebilecekleri eğitim seçenekleri ile hizmete hazır! İnternetiniz olsun yeter, biz her yere ulaşırız...


TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
© 1999-2024 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları