bahçe çöp kovası
InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
İş İngilizcesi

İş İngilizcesi

Genel İş İngilizcesi
Mesleki İngilizce Eğitiminde İngilizcenizi geliştirmenin yanında mesleki açıdan da birçok beceriyi kazanacaksınız.
İnsan Kaynakları İngilizcesi
İnsan Kaynakları departmanında çalışanların, meslek alanlarıyla ilgili orta seviye İngilizce bilgisine ulaşmalarını ve İnsan Kaynakları terminolojisine hakim olmalarını sağlamayı amaçlayan çok kapsamlı bir eğitimdir.
Pazarlama İngilizcesi
Pazarlama İngilizcesi Eğitimi; Pazarlama iletişimi alanlarında çalışanların orta seviye İngilizce bilgisine ve alanları hakkındaki terminolojiye vakıf olmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.
Turizm İngilizcesi
Turizm İngilizcesi eğitimi; turizm sektöründe çalışan ve çalışmayı hedefleyenlerin kariyer planlamalarında kendilerine farklı bir vizyon katmalarını sağlamaktadır.
Mühendislik İngilizcesi
Mühendislik İngilizcesi eğitimine, farklı alanlarda eğitim almış olan mühendisler, iş arkadaşları ve/veya müşterileri ile verimli iletişim sağlamak için katılmaktadır.
Bilişim İngilizcesi
Bilgisayar ve teknolojinin hızla gelişmesine bağlı olarak, her geçen gün yeni dinamikler eklenmektedir. Bilgisayar ve teknoloji çağının dili İngilizcedir.
Lojistik İngilizcesi
Lojistik İngilizcesi Eğitimi Lojistik sektöründe çalışan ve çalışmak isteyenler için özel olarak geliştirilen programıdır.
Sigorta İngilizcesi
Sigorta şirketi avukatları, çalışanları ve yöneticileri, üniversitelerin Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü öğrencileri ile sigorta sektöründe çalışmak isteyen ve bu sektöre ilgi duyan kişiler için geliştirilen özel bir eğitim programıdır.
Finans İngilizcesi
Finans İngilizcesi eğitiminin amacı, Finans ve Bankacılık alanında kariyer yapan ve yapmak isteyenlerin alanlarında İngilizcelerini en iyi seviyeye getirmek ve uluslar arası profesyonel ve sosyal ortamda rahat iletişim kurmalarını sağlamaktır.
Hukuk İngilizcesi
Hukuk İngilizcesi Programımız, Uluslararası Ticaret Hukuku, Uluslararası İnsan Hakları Hukuku, Avrupa Birliği Hukuku, Uluslararası Kamu Hukuku ve Türk Hukuk Sistemlerini esas alan avukatların iş dünyasında kullandıkları özel hukuk konuları ve terimlerini içermektedir.
Uluslararası İlişkiler ve Politika İngilizcesi
Uluslararası İlişkiler ve Politika İngilizcesi Kursu, siyaset bilimleri ve uluslararası ilişkiler öğrencileri, mezunları veya iç ya da dış politikalara ve olayları takip eden veya etmek isteyenlere yöneliktir.
Tıp - Hemşirelik İngilizcesi
Tıp fakültesi ve hemşirelik öğrencileri veya mezunlarına yönelik hazırlanan Tıp - Hemşirelik İngilizcesi eğitimi programı, doktor ve hemşirelerin hastalarıyla İngilizce dilinde rahatlıkla iletişim kurmalarını sağlamayı amaçlar.
Sekreterler ve Yönetici Asistanları için İngilizce
Sekreterler ve Yönetici Asistanları için İngilizce eğitimi, sekreterler ve yönetici sekreterlerinin genel İngilizcesi yanı sıra İngilizce yazma yeteneğini, telefon kullanımı, email, randevu ve toplantı organizasyon yeteneği, misafirleri karşılama gibi bir sekreterin günlük işlerinde İngilizceyi akıcı ve etkili kullanabilmesini hedeflemektedir.
Havacılık İngilizcesi
Havacılık İngilizcesi, pilot adayları ile havacılık sektöründe çalışan ya da çalışmak isteyenlere yönelik olarak hazırlanmış bir eğitimdir.
TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları