bahçe çöp kovası
InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Öğretme Garantisi

Öğretme Garantisi

Infolang Dil Okullarını tercih eden öğrencilerimizin bir avantajı da mucidi olduğumuz “Öğretme Garantisi” imkanından yararlanabiliyor olmalarıdır. Grup oluşumlarımıza kayıtlı her öğrencimizin Öğretme Garantisi kapsamında ücretsiz tekrar hakkı bulunmaktadır.


Ücretsiz tekrar hakkı kayıtlı öğrencilerimize doğal olarak sunulmaktadır ve kullanma hakkı kendilerinde saklıdır.


Öğretme Garantisi Nedir? 

Öğretme Garantisi kavramı öğrencilerimize aldıkları kurları güvence altına aldıklarını teyit eden InfoLANG Dil Okullarına özgü bir sistemdir. Bu sistem sayesinde öğrencilerimiz, aldıkları kuru ücretsiz tekrar etme hakkına sahiptirler.


Öğretme Garantisini kullanmak için %90 oranında derse devam etme  şartı dışında herhangi bir şart bulunmamaktadır. Öğrencilerimizin kurs genelinde bu hakkı kullanabilmesi için kur sonu “başarısız” olmaları zorunlu değil ya da eğitmenine bağlı değildir. Öğrencimizin kendi kararı esas alınarak, tekrar almak istediği takdirde bu hak kendisine verilmektedir.


Çok Başarılı Bir Öğrenci Öğretme Garantisi Hakkını Kullanabilir mi ? 

Biz InfoLANG Dil Okulları olarak Dil Koçluğu® sistemimiz ile eğitim hizmeti alan tüm öğrencilerimize danışmanlık ve rehberlik hizmetleri sunmaktayız. Soruları olan öğrencilerimiz birebir bizler ile görüşebilir, bizlere yazabilir ya da bizler ile rahatlıkla mesai saatleri boyunca iletişimde kalabilmekteler.


Kur eğitimini başarılı olarak bitiren öğrencilerimiz genellikle ücretsiz tekrar hakkını kullanmak istemeyerek, anlaşmalı diğer kurlarında değerlendirme olasılığını seçmektelerdir. Başarılı olan öğrencilerimiz kişisel olarak tekrar etmek istedikleri taktirde, Öğretme Garantisi haklarını daha elverişli kullanabilmeleri için Dil Koçluğumuz altında kendileri ile görüşerek bitirdikleri kur ile ilgili detayları, başarı ortalamalarını ve derse katılım oranlarını paylaşmaktayız. Bu denklemden yola çıkarak, gerçekten bir tekrar ihtiyacı olup olmadığına yönelik profesyonel görüşlerimizi paylaşıyoruz. Kur eğitmenlerini de bu sohbete dahil ederek, eğitmenimizin öğrencimiz ile ilgili görüşleri dinlemekte ve buna istinaden öğrencimizi eğitmeni ile tekrardan görüştürerek, eğitmenimizin öğrencimizin başarısı hakkında yorum yapmasını sağlamaktayız. Öğrencimizin sahip olduğu bu avantajı kendi kararı ile kullanmak niyeti taşımakta ise ve başarısının yanı sıra devam eden aktif bir öğrenci olarak sistemimizde bulunmakta ise, başarı oranına bakmaksızın hakkını kullanabildiğini belirtmek isteriz.


Öğretme Garantisini Kullanmak İçin Bir Şart veya Koşul Aranıyor mu? 

InfoLANG Dil Okulları Genel İngilizce Eğitimi'ne kayıt yaptırmış olan kursiyerimiz; eğitimin hedefi doğrultusunda sınavı geçemez ise aynı eğitimi tekrar ücretsiz alabilir. Hatta sınavda başarılı olsa dahi; kendisini eksik hissetmesi halinde, aynı eğitimi tekrar ücretsiz alabilir. Bu garanti için sadece %90 derse devam kriteri aranır.


Öğrencilerimizin kurlarına devam eden aktif bir öğrenci olması, kendilerinin de derslerine düzenli olarak katılarak gerekli özveriyi gösterdiklerini belirtmeleri yeterlidir.


Bu hak aktif olarak derslerine katılan, eğitim sürecini ciddi olarak devam ettiren tüm öğrencilerimiz için koşulsuzdur.


Öğretme Garantisi’nin Farkı Nedir? 

Öğretme garantisi İlk olarak InfoLANG Dil Okulları tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır.  Bu hakkın resmi temsilcisi olarak öğrencilerimize Genel Müdürlük tarafından onaylı Öğretme Garantisi Sertifikaları verilmektedir.


Öğretme Garantisi öğrenci odaklı anlayışı ile fark yaratmaktadır; öğrencilerine bu hakkı kullanması için koşullar ve kalma zorunu koşmaz. Öğrencilerimiz istedikleri kur dahilinde bu haktan yararlanabilir, öğrendikleri bilgileri pekiştirebilirler. Bu nedenle InfoLANG Dil Okullarındaki Öğretme Garantisi’nin  %100 oranda başarı olduğunu söyleyebilmekteyiz.


InfoLANG Dil Okullarının Eğitim Departmanı tarafından geliştirilen InfoLANG Metodolojisi:


  • • Konuşma Odaklı Eğitim Anlayışı
  • • Teknoloji Yönünden Destekli Eğitim Alanları
  • • U-Design sınıf oluşumları
  • • Dil Koçluğu Hizmetleri
  • • Ve Öğretme Garantisi  ile öğrencilerimizin bireysel özverili çalışmaları birleştiğinde, rahatlıkla “evet, %100 başarı sağlamaktayız” diyebiliriz. 


TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları