InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Şubeler

Bakırköy

Ebuzziya Cad. No:37 Bakırköy - İstanbul
(Özgürlük meydanından gelirken; Trafiğe kapalı caddeden (Ebuzziya Caddesi) Sahile inerken İstanbul Caddesini (Carousel'in bulunduğu cadde) dikey olarak geçtikten sonra 200 metre sonra solda. Bina yanında Kemal Tanca ayakkabı mağazası bulunmaktadır.Sahilden Gelirken; Özgürlük Meydanına doğru trafiğe kapalı caddeden çıkarken (Ebuzziya Caddesi) 100 metre sonra sağda kalıyoruz)


Telefon
: 0212 570 24 02 (Pbx)
Faks
: 0212 570 45 49
E-posta

Şimdi Başvur


İstanbul'un nüfus yoğunluğu, sosyal hayatın hareketliliği ve eğitim kuruluşlarına olan yakınlığıyla öne çıkan bir merkezde faaliyet gösteren InfoLANG Bakırköy İngilizce Kursu, sahip olduğu üst düzey eğitim olanaklarıyla öne çıkmaktadır.


InfoLANG Dil Okulları, benimsemiş olduğu yenilikçi yaklaşımlarıyla ve özelleştirilmiş eğitim programlarıyla her ihtiyaca yanıt veren eğitim opsiyonlarına sahiptir. InfoLANG Bakırköy Yabancı dil eğitimi merkezi; öğrencisini sosyalleştirmeye ve konuşturmaya yönelik eğitim felsefesiyle kısa sürede hızlı gelişim vaat eder. Türkiye'nin ilk konuşma odaklı yabancı dil kurslarından biri olan InfoLANG Dil Okulları; aynı zamanda eğitim süreçlerinin tamamını yenilikçi teknolojilerin olanaklarını kullanarak zenginleştirir. 


Bilgisayar Destekli İngilizce Kursu

Bilgisayar destekli sınıflarda işitsel ve görsel dökümanları kullanarak eğitim niteliğini arttırmayı amaçlayan Infolang Bakırköy İngilizce Kursları; aynı zamanda küresel düzeyde geçerli olan akademik sınavlar için TOEFL kursu gibi eğitim programlarına da sahiptir. Bununla birlikte YDS Kursu, YÖKDİL Kursu gibi opsiyonlarıyla InfoLANG Dil Okulları, Türkiye'deki çeşitli akademik sınavlara ve yükseköğretim sınavlarına yönelik alternatif eğitim programlarıyla da öne çıkmaktadır. 


Şimdi Başvur


Tüm bunlara ek olarak en iyi İngilizce kursu denince akla gelen ilk mekanlardan olan InfoLANG Dil Okulları Beşiktaş şubesi, kendi alanında yılların tecrübesini barındıran uzman ekibiyle faaliyet göstermektedir. Bunun yanı sıra, yabancı dil eğitiminde bilimsel olarak ıspatlanmış yöntemleri kullanan InfoLANG Dil Okulları; dil koçluğu yöntemiyle kişisel becerilerin ve farklı dil yeteneklerinin öne çıkartılmasını amaçlayan bir süreç vaat etmektedir. İstanbul'un en merkezi konumlarından olan Bakırköy'de faaliyet gösteren yabancı dil kursu InfoLANG, uzman kadrosu, teknik altyapısı ve üstün hizmet anlayışını, her kesimden öğrenciye hitap eden avantajlı ingilizce kursu fiyatları ile dengelemektedir. Öğrenciye eğitim programlarına tamamen katılım sağladığı ve dil koçunun talimatlarını yerine getirdiği taktirde öğretme garantisi sunan InfoLANG Dil Okulları aynı zamanda, bilimsel olarak etkisi kanıtlanmış U-Design sınıflarla öğrencilerine üst düzey bir eğitim deneyimi yaşatmaktadır.


TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları