InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Şubeler

Ankara Kızılay

Cumhuriyet Mah. Tuna Cd. No: 5 Kat:2 D: 5-6 Kızılay-Çankaya/Ankara
Şubemiz Kızılay Atatürk Bulvarında, Kızılay AVM'nin Sıhhiye yönündeki sağ çaprazında bulunan Tuna sokakta olup, Çağdaş Marketin yan binası, Coffee Lab'ın üst katındadır. Ayrıca binamız eski Tiyatro Binası olarak da anılmaktadır.


Telefon
: 0 312 266 48 32
Faks
: (444 LANG)
E-posta

Şimdi Başvur


Türkiye'nin nüfus olarak en kalabalık ikinci şehri olan Ankara aynı zamanda ülkenin en nitelikli üniversitelerine de ev sahipliği yapan bir konumdur. Bu noktada dil eğitimi ihtiyacının da yüksek olduğu Ankara İngilizce kursları açısından da üst düzey imkanlara sahiptir.


Hem kalabalık ve nitelikli nüfus gibi faktörleri hem de başkent olma özelliğini barındırmasından dolayı Ankara yabancı dil eğitimi için en elverişli konumlardan biri olarak bilinir. Özellikle Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi gibi nitelikli okulların yer aldığı şehirde; üst düzey dil eğitimi veren İngilizce kursu alternatifleri yer almaktadır. Bu noktada InfoLANG Ankara İngilizce Kursu, özellikle yabancı dil eğitiminde fark yaratarak yeni ufuklar açmak isteyen öğrencilere hitap etmektedir. 

En İyi İngilizce Kursu Ankara

En iyi İngilizce kursu denince akla ilk gelen kurumlardan biri olan InfoLANG Dil Okulları; benimsemiş olduğu konuşma odaklı eğitim anlayışıyla öne çıkmaktadır. Eğitim süreçlerin tamamında bilgisayar destekli, görsel ve işitsel öğelerle zenginleştirilmiş dökümanlar kullanan InfoLANG Ankara Yabancı dil kursu, yenilikçi teknolojilerin tüm olanaklarından faydalanmaktadır. Bunun yanı sıra eğitim ve yeniliği bir araya getirerek öğrencilerini kısa sürede etkin bir seviyeye getirmeyi amaçlayan InfoLANG Dil Okulları, Türkiye’nin en geniş hizmet yelpazesine sahip eğitim kurumlarından biri olma özelliğini de barındırmaktadır. 


Şimdi Başvur


İhtiyaca göre özelleştirilmiş kurs alternatifleriyle de faaliyet gösteren InfoLANG Dil Okulları; uluslararası düzeyde geçerliliği olan TOEFL Kursu gibi yüksek akademik sınavlara yönelik program seçeneklerine de sahiptir. Ayrıca öğrencilere, YDS Kursu gibi ulusal düzeyde geçerliliği olan sınavlar için de detaylandırılmış programlar opsiyonları da sunmaktadır. 


Bilimsel olarak Ispatlanmış eğitim metotlarıyla faaliyet gösteren InfoLANG Ankara ingilizce kursları, Yökdil Kursu gibi alternatif eğitim programı seçenekleriyle özellikle yüksek öğretim öğrecilerine de hitap etmektedir. Ankara'nın en merkezi konumu olan Kızılay'da faaliyet gösteren yabancı dil kursu InfoLANG, uzman kadrosu, teknik altyapısı ve üstün hizmet anlayışını, her kesimden öğrenciye hitap eden avantajlı ingilizce kursu fiyatları ile dengelemektedir. Türkiye'nin ilk konuşma odaklı dil eğitim merkezi olarak bilinmesinin yanı sıra InfoLANG, bilimsel olarak etkisi kanıtlanmış U-Design sınıflarla öğrencilerine üst düzey bir eğitim deneyimi yaşatmaktadır.


TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları