InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Şubeler

Kadıköy

Bahariye Cad. Süleymanpaşa Sok. No:2 Kadıköy/İSTANBUL
(Boğa Heykeli'nden Bahariye Caddesi'ne doğru 150 metre uzaklıkta solda, Mavi Jeans'in üstü.)


Telefon
: 0216 550 99 52 (Pbx)
Faks
: 0216 346 60 88
E-posta

Şimdi Başvur


InfoLANG Dil Okulları İngilizce Kursu Kadıköy şubesi olarak sizi başarıya taşıyarak konuşma odaklı eğitim ve dil koçluğuyla beraber en iyi ingilizce kursu hizmetinisiz değerli kursiyer adaylarına sunmaktadır.

Dünyada, bilim, teknik, spor ve diğer alanlarda İngilizce bilmek iletişimin şartları içerisine girmiştir. Bilgisayar dünyasında, gerek yazılım gerekse donanım olsun, İngilizcenin çok iyi bilinmesi gerekir. İngilizcenin bu denli hakim olması ile birlikte, İngilizce Kursu talepleri artmıştır. Ancak, dikkat edilecek husus bu konuda uzman olan İngilizce Kursu tercihinin iyi yapılmasıdır.


Bunun için InfoLANG Dil Okulları olarak İngilizce Kursu hizmeti veren kurumumuz, her alanda çok gerekli hale gelen İngilizceyi, Genel İngilizce Eğitim programlarında bir prensip haline getirdiği InfoLANG Metodu ile hizmet vermektedir. InfoLANG Metodu tamamen “konuşma odaklı yaklaşım” üzerine kurulmuştur. InfoLANG Metodu ile kişinin konuşma becerisini geliştirmek başta olmak üzere; dinleme, okuma ve yazma yeteneklerinin gelişimi için yoğun eğitimler verilmektedir. InfoLANG Metodu beş (5) ana prensip altında birleşmektedir;


•Konuşma Odaklı Eğitim Anlayışı

•Verimliliği bilimsel olarak kanıtlanmış U-Design Sınıflar

•Bilgisayar, ses sistemi ve projeksiyon donanımlı eğitim alanları

•Dil Koçluğu Sistemi

•Öğretme Garantisi


Günümüz koşullarında İngilizce zorunlu bir dil haline gelmiştir. Sizde InfoLANG Dil Okulları İngilizce Kursu Kadıköy'e kayıt olarak dünyanın en prestijli dilini konuşabilirsiniz. InfoLANG Dil Okulları İstanbul İngilizce Kursu, en iyi İngilizce eğitimini  veren kurumdur.


Bütün sınav kriterlerine göre en iyi eğitim şekillerini gerçekleştiren ve bu konuda aradığınız başarıyı sunan InfoLANG Dil Okulları  İstanbul İngilizce Kursu, en iyi İngilizce kursu olarak, sizlere hizmet etmektedir.


TOEFL Kursunda, internet tabanlı sınav olan TOEFL sınavına hazırlı çalışmaları yapılmaktadır. Sınavlarda sorulan sorular, İngilizce kursu kategorisinde, İş dünyasında kullanılan İngilizce  ve  diğer kategorilerdeki İngilizce programlarına göre hazırlanmaktadır. Bütün İngilizce sınavlarına sizi hazırlayabilen Kadıköy İngilizce Kursu kurumumuz, resmi İngilizce seviyelerine göre kurs düzenlemektedir.


IELTS sınavı; İngilizce konuşulan ve eğitim verilen bir ortamda, İngilizceyi anlama ve yazma özelliklerinin test edildiği bu sınavdır. IELTS sınavı, Cambridge Üniversitesi, The British Council ve IDP Ecutacion Avustralia, tarafından gerçekleştirilmektedir. IELTS Kursu ve  YÖKDİL Kursu için İngilizce Kursu Kadıköy şubemizden eğitimlerle ilgili bilgi almak arayabilir veya bilgi formunu doldurabilirsiniz.


Şimdi Başvur


InfoLANG YDS Kursu, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) girecek adayların, YDS sınavı dahilinde karşılarına çıkabilecek her türlü soru ve kalıplarda yoğun ders ortamı sağlayacakları ders programlarından oluşmaktadır. Öğrencilerimiz kendilerini her alanda geliştirdikten sonra öğrenilen bilginin sağlaması olarak, düzenli YDS stilinde hazırlanmış sınavlara girmeleri gerekmektedir. Bu sınavlar tekrardan geçmiş yıllarda YDS sınavında sorulan soruların bir derlemesi de olabilmektedir. Böylece öğrencilerimiz hem YDS sınavında düzenli olarak karşılarına çıkabilecek kelime düzeyinin farkına varabilecek, hem de teoride ve stratejide öğrenilen bilginin bir fiil uygulamasını yapmış olacaklardır.


İş dünyası için özel hazırlanan İş İngilizcesi Kursu, uluslararası ticarette başarılı olmak için verilen bir kurstur. İş materyalleri, diyalog çalışmaları, okuma ve yazma çalışmaları, iş dünyasına endeksli gerçekleştirilmektedir.


İngilizce Kursu Fiyatları ve kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi almak için arayabilir yada İngilizce Kursu Kadıköy şubemizi ziyaret edebilirsiniz.TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları