InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Şubeler

Beşiktaş

Barbaros Bulvarı No:11 Beşiktaş / İSTANBUL
(Kadıköy Vapur iskelesi veya Üsküdar motor iskelesinden Barbaros Bulvarının girişinde bulunan Trafik ışıklarından Beşiktaş çarşısının bulunduğu sol tarafa geçiniz. Yaklaşık 50 metre sonra Pizza Hut ve Starbucks cafeyi geçtikten sonra Gloria Jeans'in üstünde bulunmaktayız.)


Telefon
: 0212 236 33 54(Pbx)
Faks
: 0212 236 54 61
E-posta

Şimdi Başvur


İstanbul'un en merkezi konumlarından birinde faaliyet gösteren Beşiktaş İngilizce kursu InfoLANG, yabancı dil eğitiminde benimsemiş olduğu yenilikçi yaklaşımlarla öne çıkmaktadır. En iyi ingilizce kursu denince akla gelen ilk konumlardan biri olan InfoLANG Beşiktaş Yabancı Dil Eğitimi merkezi; gelenekselleşmiş öğretim metotlarına karşı inovatif yöntemleriyle; hızlı ve etkili bir eğitim süreci vaat etmektedir.  


Bilimsel olarak etkisi ıspatlanmış metotlardan olan U-Design sınıflarıyla eğitim niteliğini maksimum seviyeye çıkaran InfoLANG Dil Okulları; yabancı dil eğitiminde niteliğe önem veren öğrencilere hitap etmektedir. Beşiktaş İngilizce kursu InfoLANG; alanında uzman kadrosuyla ve kişiye özel kişiselleştirilmiş programlarıyla dikkat çeken bir eğitim yaklaşımı benimser. Verdiği dil eğitimi hizmetleriyle Türkiye'nin en geniş hizmet yelpazesine sahip olan dil kurslarından biri olan InfoLANG Dil Okulları; TOEFL Kursu gibi uluslararası düzeyde geçerliliği olan sınavlara yönelik kurs alternatiflerine de sahiptir. Bununla birlikte ulusal düzeydeki en kapsamlı akademik sınavlardan biri olan YDS sınavına katılacak öğrenciler için YDS Kursu gibi, kişiselleştirilmiş programlarla, yabancı dil konusunda akademik başarıyı yakalamak isteyen öğrencilere hitap eder. 


Şimdi Başvur


Tüm bunlara ek olarak, YÖKDİL Kursu gibi Türkiye'deki yüksek öğretime yönelik en kapsamlı yabancı dil sınavlarından biri olan YÖKDİL'e girecek olan öğrencilere yönelik programlar da mevcuttur. Direkt olarak kişiye özel eğitim vermeyi amaçlayan InfoLANG Beşiktaş İngilizce kursları, eğitim sürecinde dil koçluğu uygulaması sayesinde öğrencilerin çeşitli dil yeteneklerinin gelişmesini sağlar. 


Uzman Eğitim Kadrosu

Son olarak Beşiktaş İngilizce Kursları arasında akla ilk gelen eğitim kurumlarından biri olan InfoLANG Beşiktaş şubesi, alanında uzman eğitim kadrosu ile tamamen profesyonel bir eğitim süreci vaat eder. Türkiye'de ve İstanbul'daki ilk konuşma odaklı dil kursu olan InfoLANG Dil Okulları, öğrencilerine eğitim sürecinin tamamında görsel ve işitsel unsurlarla zenginleştirilmiş, teknoloji ve bilgisayar destekli bir deneyim yaşatır. Bununla birlikte InfoLANG Dil Okulları, çeşitli aktivitelerle zenginleştirilmiş, öğrencileri sosyalleştirmeyi ve konuşturmayı amaçlayan eğitim anlayışıyla kişisel dil becerilerini öne çıkarmayı amaçlar. Yabancı dili çok yönlü bir şekilde benimsetmeyi amaçlayan InfoLANG İngilizce kursu fiyatları da her kesimden öğrenciye hitap eden avantajlı aralıklarda yer almaktadır.

TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları