bahçe çöp kovası
InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular


1.Diğer Kurumlardan Farkınız Ne? / InfoLANG Eğitim Metodu Nedir ?

InfoLANG Dil Okulları, patentli olarak kendi müfredatını oluşturmuş tek dil okuludur. Eğitim sektöründe Öğretme Garantisinin mucididir ve bu garantiyi sertifikalandırır. Eğitim süresince, çoğula değil bireye hitap edip Dil Koçluğunu oluşturmuştur. Tüm bunlara bağlı olarak bilgisayar destekli sınıflar oluşturmuştur. İngilizceyi öğrenme değil konuşma odaklı tek dil okuludur.


2.Hangi Seviyeden Sonra Konuşabilirim?

InfoLANG Dil Okullarında, Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR) derecesine göre eğitim verilmektedir. Buna göre Temel, Orta ve İleri düzey olarak 6 kurluk eğitim sistemi uygulanmaktadır. InfoLANG Dil Okullarında, her seviye için konuşma beceri düzeyi aşağıdaki gibidir,


A1-A2 (TEMEL) ; İngilizce selamlaşma, kendini tanıtma, restoran, otel, yol tarifi gibi basit diyalog konuşmaları, soru sorma ve yazışma gibi İngilizcenin temel seviyesini tamamladığınız düzeydir.

B1-B2 (ORTA) ; İngilizcenin yapısal özelliklerinin kavramış olduğu, dilin inceliklerinin öğrenildiği ve uygulanıldığı, ana dili İngilizce olanlar ile dört dil becerisinin aktif kullanıldığı, genel içeriği tamamla düzeyidir.

C1-C2 (İLERİ)  ; İngilizcenin en üst düzeyde öğrenildiği, anadili İngilizce olmayanlarla akıcı ve hatasız dil kullanımının gerçekleştiği, kişilerin iş hayatında uluslararası seviyede konuştuğu düzeydir.


3.İstediğim Seviyeden Başlayabiliyor muyum?

InfoLANG Dil Okulları, gruplarında ders akışını engelleyecek herhangi bir durum olmaması için, kendi içerisinde yapmış olduğu 4 dil (grammer-reading-writing-listening-speaking ) becerisini ölçebileceği bir seviye tespit uygulaması vardır. Yazılı olarak CATX – User Adaptive Testing den olabilirsiniz fakat listening & speaking olarak şubelerimizde eğitmenlerimiz tarafından belirlenir.


4.Yabancı Eğitmen Kaçıncı Seviyeden Sonra Derslere Giriyor?

InfoLANG Dil Okulları, 6 seviyelik eğitim sisteminde ilk 2 (A1-A2) seviyede Türk eğitmenler ile çalışır. Temel seviyede, kişi Türkçe ile birçok karşılaştırmada bulunabilir temel yapının daha iyi oluşması ve öğrenilmesi için öğretme yeteneği olan deneyimli, ingilizce Öğretmenliği ve pedagojik sertifikaya sahip Türk eğitmenler temel seviyede derslere girer.

InfoLANG Dil Okulları, temel düzeyde eğitimini tamamlamış öğrenciler için üçüncü (B1-B2-C1-C2) seviyeden itibaren yabancı eğitmenlerle çalışır. Alt yapısı olan öğrencilerin, ingilizce düşünerek akıcı konuşma düzeyine ulaşması için Tesol, Tefl ve Celta sertifika sahibi deneyimli Native Speaker`lar derslere girer.


5.Eğitmen Kaliteniz Nedir?

InfoLANG Dil Okullarında, Türk eğitmenler İngiliz Dil, Amerikan Dili veya ilgili bölüm mezunu, yabancı eğitmenler ise uluslararası öğretmenlik sertifikası olan CELTA, TESOL ,TEFL veya DELTA sertifikalarına sahip, deneyimli eğitmenlerdir.


6.Hangi Materyalleri Kullanıyorsunuz?

InfoLANG Dil Okullarında, görsel ve işitsel algıya uygun olarak Cambrige Üniversitesi tarafından hazırlanmış olan 2007’de ödül almış Interchange kitaplarının son sürümü kullanılır.


7.Sınıflarınız Kaç Kişiden Oluşur?

InfoLANG Dil Okulu, grupları 8-10 kişiden oluşur.


8.Başarısız Olduğum Kur İçin Çözüm Öneriniz Var mı?

InfoLANG Dil Okulları, Türkiye’de Öğretme Garantisi sunan ilk eğitim kurumudur. Eğitimin hedefi doğrultusunda sınavı geçemez ise aynı eğitimi tekrar ücretsiz alabilir. Hatta sınavda başarılı olsa dahi; kendisini eksik hissetmesi halinde, aynı eğitimi tekrar ücretsiz alabilir. Bu garanti için sadece %90 derse devam kriteri aranır. 


9.Anlayamadığım veya Kaçırdığım Konu İçin Ne Yapabilirim?

InfoLANG Dil Okullarında, her bir öğrenci için Dil Koçluğu yapılır. Bir öğrenciye kur sürecinde otalama 8 ara sınav 1 final sınavı uygulanır, ara sınavlarda öğrencinin eksik olduğu 4 ana beceriler belirlenip (Listening-speaking-writing-reading) çalışma yapılır. Bu uygulama her kur için yalnızca 2 defa yapılabilir.


10.Eğitim Sonunda Sertifika Veriyor musunuz?

InfoLANG Dil Okullarında, her bir seviye için %70 ve üzeri başarı gösteren öğrenci InfoLANG başarı sertifikası almaya hak kazanır.


11.Konuşma Sınıflarınız Var mı?

InfoLANG Dil Okulları, eğitim içeriğinin tamamı listening & speaking ağırlığındadır. Müfredatlarımızda belirlenmiş tüm günlük konuları bilgisayar desteği ile videolarda canlandırma olarak dinleme konuşma pratiği yapabilirsiniz. Bunun dışında Native Speaker’ lardan müfredatı, kişi sayısı ve öğrenci seviyelerinin belirlendiği konuşma grupları mevcuttur.


12.Özel Ders Programını Nasıl Ayarlıyorsunuz?

InfoLANG Dil Okullarında, öğrenciler için özel ders haftada en az 2 gün veya 3 gün 2’şer saat olmak üzere Türk ve Yabancı eğitmenlerden, öğrencinin istediği ders saat dilimlerinde oluşturulabilir.


13.Hangi Eğitimlerde Özel Ders Veriyorsunuz?

InfoLANG Dil Okullarında, Genel İngilizce, Speaking, YDS, Toefl Ibt ( Yetkili Eğitim Merkezi ), Ielts, Toeic, Proficiency, Business english. Ruşça, İtalyanca, İspanyolca, Portakizce, Almanca, Fransızca, Arapça başlıca verilen eğitimlerdir.


14.İngilizceyi Öğrendikten Sonra Yurt Dışında Devam Etmek İstiyorum Yardımcı Olabiliyor musunuz?

InfoLANG Dil Okulları, İngilizce dilinin başlıca konuşulduğu ülkelerde eğitim kalitesi anlamında güveneceğiniz birçok kurumla anlaşmalıdır.


15.Şubelerinizde Ulaşım Sorunu Yaşar mıyım?

InfoLANG Dil Okullarının tüm şubeleri şehir merkezlerindedir. Ulaşım sorunu yaşanmaz, detaylı adres bilgisi için;  http://www.infolang.com/iletisim


16.Eğitim Sistemi ve Ödeme Seçenekleriniz İçin Nasıl Bilgi Alabilirim?

InfoLANG Dil Okullarında, tüm şubelerimizde sizlere eğitim ve ödeme konusunda destek olacak eğitim danışmanları mevcuttur. En kısa zamanda eğitim danışmanlarımızın sizinle iletişime geçmesi için lütfen bilgi formumuzu http://www.infolang.com/ doldurunuz.


TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
© 1999-2024 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları