bahçe çöp kovası
InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Dil Koçluğu

Dil Koçluğu

Öğretme Garantisi® yanı sıra InfoLANG Dil Okulları dahilinde öğrencilerimize DilKoçluğu® sağlamaktayız. Dil Koçluğu Öğretme Garantisi’ne göre daha kapsamlı bir tanım ve hak olup, kurumumuz dahilindeki koşulsuz her bir öğrencimiz; özel ders ya da grup olsun farketmeden, bu haktan yararlanabilmekte ve sadece eğitim değil, tam anlamı ile “eğitim danışmanlık hizmeti” almaktalardır.


DİL KOÇLUĞU Nedir? 

Dil Koçluğu, InfoLANG Dil Okullarında eğitim alan ya da almış tüm öğrencilerimiz için uyguladığımız bir “eğitsel rehberlik ve danışmanlık programı ve departmanı” dır. Dil Koçluğu adı altında kurumumuzda öğrenci olan tüm öğrencilerimizin eğitsel süreci ile yakından ilgilenerek, özellikle daha az başarılı becerilerine yönelik çalışmalar yapmaktayız.


Dil Koçluğu hizmetimizin çıkış noktasında en büyük unsur yetişkin öğrencilerimizde yoğunlukla gözlemlenen Psikolojik Bariyer problemi olmuştur. Psikolojik Bariyer tanımı; öğrencilerin özellikle Yabancı Dilde konuşma becerilerini geliştirmesini ve daha iyiye ulaştırmasını engelleyen bir öğedir ve tamamen psikolojik bir unsurdur. Toplum önünde İngilizce konuşurken çekingen davranan ve bu nedenle konuşmayı reddeden ya da çok sınırlı alanlarda konuşabilen bir çoğunluk bulunmaktadır ve Dil Koçluğu işte bu noktada ortaya çıkmıştır.


InfoLANG Dil Okullarının metodolojisinde “Konuşma Odaklı Sınıf ve Eğitim Anlayışı“ bulunmaktadır. Bu da çok düşük seviyelerde bile öğrencilerin konuşma becerilerini geliştirebileceği ortamlara girmesi ve girmeleri gerektiği anlamına gelir.


Metodolojimizin sağlıklı bir çerçevede uygulanabilmesi için Psikolojik engellerin kaldırılarak, konuşma odaklı sınıflarımızda,  psikolojik olarak konuşmaya hazır öğrencilerimiz olması gerekmektedir. Öğrencilerimize sağladığımız kaliteli eğitimin yanı sıra onları psikolojik olarak da bu eğitim sürecine hazırlamamız gerektiğinin altını çizerek Dil Koçluğu hizmetimizi başlatmış ve sonrasında da Dil Koçluğu  daha geniş bir yelpazeye taşınarak, öğrencilerimizin tüm sorularını ve merak ettikleri noktaları yanıtlamak üzere bir departmana dönüşmüş bulunmaktadır. Öğrencilerimizin geliştirme ihtiyacı duydukları alanlarda sonsuz destek sağlayarak, eğitimlerinden ve InfoLANG Dil Okullarından edindikleri eğitim programları haricinde hizmet almaya devam etmelerini sağlamaktayız.


TEK HEDEF MUTLAK BAŞARI!

Dil koçluğu programımız altında sizleri yakından takip ediyoruz, devamsızlık yaptığınız ilk gün itibari ile sizleri arıyor ve devamsızlık nedenlerinizi öğreniyoruz. Devamsızlıklarınızı telafi edecek program ve bireysel çalışma metotları geliştirmenizi sağlıyoruz. Eğitmenleriniz ile görüşerek eksik konularda telafi dersleri oluşturup, siz öğrencilerimizin geride kaldıkları konulara hızlı bir şekilde erişmelerini sağlamaktayız.


Dil koçluğu devamsızlık yapan öğrencilerinin yanı sıra düzenli olarak devam eden başarılı öğrencileri ile de iletişimde kalmaya devam etmektedir. Bu öğrencilerimizin becerilerindeki gelişim oranlarını yakından takip ederek düzenli olarak görüşmeler yapmaktayız.


Sınavlarında beklenilen başarının altında kalan öğrencilerimizin tekrardan sınava yönelik eksikliklerini kapatarak ikinci sınavlarında daha başarılı olmaları için yol haritası oluşturmakta ve bireysel çalışmalarını yakından takip etmekteyiz. Başarısızlık kavramını kabul etmiyoruz!


BİZE HER KONUDA DANIŞABİLİRSİNİZ!

Dil Koçluğu Eğitim departmanımızda hizmet sınırı ya da kriterleri bulunmamaktadır. Öğrencilerimizin aklını meşgul eden her soruya cevap bulmaya ve onları bilgilendirmeye çalışmaktayız.


Yurt Dışı ile ilgili bir sorunmu var? Bize sorabilirsiniz.

Akademik Programlara girip, İngilizcenizi tescillemek istiyor fakat ne yapacağınızı bilmiyor musunuz?

Aksan kullanmak istiyor ama nasıl edineceğiniz ile ilgili endişeleriniz mi ? 

Farklı aksanları anlamakta sıkıntı mı yaşıyorsunuz?  

Telaffuzunuz düzgün mü değil ? 

Ya da Hızlı okuyabilmek için neler yapılabilir? 

En çok hangi kelimeler İngilizce’de kullanılıyor?

İngilizcenizi geliştirmek için hangi programlar, aktiviteler, uygulamalar yararlı?

Farklı alıştırma ve tekrar metotlarına mı ihtiyacınız var?

ya da Yabancı Dilinizi aktif olarak kullanabileceğiniz yurtdışı sosyal ortamlara mı ihtiyacınız var?


Soru – Cevap konuşmalarda ile ilgili tüyolar, teknikler ve aklınıza gelebilecek diğer tüm sorular için bizleri arayabilir, mail yazabilir ya da ziyaret edebilirisiniz. Sadece sormanız yeterli olacaktır. Önerilerimizi sizler ile paylaşıyor olacağız.


Bu hizmetimiz sadece programı aktif olarak devam eden öğrencilerimize özgü değildir. Eğitim programını bitirmiş öğrencilerimiz de süresiz olarak bu hizmetimizden yararlanabilir, sorularını ve merak ettikleri konuları bizlere sorabilirler.


Dil Koçluğu Danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için lütfen arayınız 444 52 64. 


TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları