InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Genel Dil Eğitimleri

Genel Dil Eğitimleri

İngilizce Eğitimi - Kursu
InfoLANG Dil Okulları’nda kullanılan Genel İngilizce eğitim metodu, “Konuşturma Odaklı Yaklaşım” üzerine kurulmuştur. InfoLANG Metodunda, konuşma becerisini geliştirmek başta olmak üzere; dinleme, okuma ve yazma olmak üzere dört ana yetenek üzerine yoğun eğitimler verilmektedir.
Rusça Kursu Eğitimi
InfoLANG Dil Okulları’nda, kişisel gelişiminizi tamamlarken, dünya vatandaşı olma şansını da yakalayacağınız Rusçayı, InfoLANG Metodu ile öğreneceksiniz.
İspanyolca Eğitimleri
InfoLANG Dil Okulları’nda, kişisel gelişiminizi tamamlarken, dünya vatandaşı olma şansını da yakalayacağınız İspanyolcayı, InfoLANG Metodu ile öğreneceksiniz.
İtalyanca Eğitimleri
InfoLANG Dil Okulları’nda, kişisel gelişiminizi tamamlarken, dünya vatandaşı olma şansını da yakalayacağınız İtalyancayı, InfoLANG Metodu ile öğreneceksiniz.
Portekizce Eğitimleri
InfoLANG Dil Okulları’nda, kişisel gelişiminizi tamamlarken, dünya vatandaşı olma şansını da yakalayacağınız Portekizceyi, InfoLANG Metodu ile öğreneceksiniz.
Almanca Eğitimleri
InfoLANG Dil Okulları’nda, kişisel gelişiminizi tamamlarken, dünya vatandaşı olma şansını da yakalayacağınız Almanca dilini , InfoLANG Konuşturan Metotlar ile öğreneceksiniz.
Fransızca Eğitimleri
Fransızca; Latince kökenli, Hint–Avrupa dil ailesine mensup olduğu için İspanyolca ve İtalyanca ile benzerlikler taşıyan bir dildir
Arapça Eğitimleri
InfoLANG Dil Okulları’nda, kişisel gelişiminizi tamamlarken, dünya vatandaşı olma şansını da yakalayacağınız Arapçayı, InfoLANG Metodu ile öğreneceksiniz.
Yaz Kampı İngilizce
InfoLANG Yaz Kampı ile 3 ay gibi kısa bir sürede İngilizce konuşabileceksiniz. Hafta içi 4 gün yapılacak yoğun İngilizce dersleri ile bu yaz İngilizce sorun olmaktan çıkacak.
YÖKDİL (Yükseköğretim Kurumları Dil) Sınavı , YDS Kursu Eğitimi
Yalova şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam

Portekizce Eğitimleri
Online Eğitim (Uzaktan Canlı Eğitim) şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam
merhaba şuanda romanyada erasmus yapıyorum ve haziran sonunda türkiyeye döneceğim. döndüğüm zaman başlayabileceğim bi portekizce (portekiz portekizcesi) kursu arıyorum. antalyada yaşıyorum, şubeniz var mı orada bilmiyorum ama benim için uygun olan eğitim seçenekleriniz neler bunun hakkında bilgi almak istiyorum. yurtdışında olduğum için bana mail yoluyla bilgilendirme yapabilirseniz minnettar olurum. çok teşekkür ederim.

İngilizce Eğitimi - Kursu, YDS Kursu Eğitimi
Ankara Kızılay şubesi
Haftasonu
YÖKDİL YDS GENEL DİL EĞİTİMİ(İNGİLİZCE)

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2018 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları