InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Genel Dil Eğitimleri

Genel Dil Eğitimleri

İngilizce Eğitimi - Kursu
InfoLANG Dil Okulları’nda kullanılan Genel İngilizce eğitim metodu, “Konuşturma Odaklı Yaklaşım” üzerine kurulmuştur. InfoLANG Metodunda, konuşma becerisini geliştirmek başta olmak üzere; dinleme, okuma ve yazma olmak üzere dört ana yetenek üzerine yoğun eğitimler verilmektedir.
Rusça Kursu Eğitimi
InfoLANG Dil Okulları’nda, kişisel gelişiminizi tamamlarken, dünya vatandaşı olma şansını da yakalayacağınız Rusçayı, InfoLANG Metodu ile öğreneceksiniz.
İspanyolca Eğitimleri
InfoLANG Dil Okulları’nda, kişisel gelişiminizi tamamlarken, dünya vatandaşı olma şansını da yakalayacağınız İspanyolcayı, InfoLANG Metodu ile öğreneceksiniz.
İtalyanca Eğitimleri
InfoLANG Dil Okulları’nda, kişisel gelişiminizi tamamlarken, dünya vatandaşı olma şansını da yakalayacağınız İtalyancayı, InfoLANG Metodu ile öğreneceksiniz.
Portekizce Eğitimleri
InfoLANG Dil Okulları’nda, kişisel gelişiminizi tamamlarken, dünya vatandaşı olma şansını da yakalayacağınız Portekizceyi, InfoLANG Metodu ile öğreneceksiniz.
Almanca Eğitimleri
InfoLANG Dil Okulları’nda, kişisel gelişiminizi tamamlarken, dünya vatandaşı olma şansını da yakalayacağınız Almanca dilini , InfoLANG Konuşturan Metotlar ile öğreneceksiniz.
Fransızca Eğitimleri
Fransızca; Latince kökenli, Hint–Avrupa dil ailesine mensup olduğu için İspanyolca ve İtalyanca ile benzerlikler taşıyan bir dildir
Arapça Eğitimleri
InfoLANG Dil Okulları’nda, kişisel gelişiminizi tamamlarken, dünya vatandaşı olma şansını da yakalayacağınız Arapçayı, InfoLANG Metodu ile öğreneceksiniz.
Yaz Kampı İngilizce
InfoLANG Yaz Kampı ile 3 ay gibi kısa bir sürede İngilizce konuşabileceksiniz. Hafta içi 4 gün yapılacak yoğun İngilizce dersleri ile bu yaz İngilizce sorun olmaktan çıkacak.
İngilizce Eğitimi - Kursu, Bahçeşehir (BAU) Proficiency, Arapça Eğitimleri, Yaz Kampı İngilizce
Ankara Kızılay şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Kadıköy şubesi
Haftasonu

IELTS (International English Language Testing System)
Kadıköy şubesi
Hafta içi gündüz
merhabalar, telefon ile ulaşmaya çalışsam da kadıköy şubeniz telefonları yanıtlamadığı için ulaşamadım. özel ders ücretleri hakkında bilgi alıcaktım. 20 saat gibi bir özel ders talebim olacak bu konuyla alakalı tarafıma mail yoluyla ulaşırsanız sevnirim. iyi çalışmalar..

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2019 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları