bahçe çöp kovası
InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
InfoLANG Dil Okulları Rusça A1 (Başlangıç) Programında Neler Öğretilir?

Rusça öğrenmek isteyenler ve Rus kültürü ile yeni tanışanlar içindir.  Bu aşamada katılımcılara Rusça dilbilgisi, fonetik ve konuşma uygulamaları ile ilgili yoğun bir eğitim veriyoruz. Eğitim çerçevesinde günlük iletişimde, hızlı ve doğru tepki verme becerilerini kazanacaksınız. Alacağınız bu eğitimin sonunda, Rusça konuşanları dinleyecek ve 100-150 kelimeyi kolayca anlayacaksınız. Rus dilinin konuşma jest ve mimiklerinin temel biçimleriyle tanışacaksınız. Düşüncelerinizi Rusça ifade edebileceksiniz. Günlük hayatta kullanılan kültürel temalara uyarlanmış kısa metinler okuyabileceksiniz.

InfoLANG Dil Okulları Rusça A2 (Temel) Programında Neler Öğretilir?

Bu program Rusça eğitim görmeye ve Rus kültürü ile tanışmaya devam edenler ile bilgilerini tazelemek ve Rusçayı daha akıcı konuşmak isteyenler içindir. Eğitimin sonunda, Rusça yapılan günlük konuşmalara katılabileceksiniz. Size sunacağımız eğitim videoları ve audio materyalleri sayesinde 400-600 kelimeyi kolayca anlayabileceksiniz. Okunan metinler konusunda kişisel görüşlerinizi ifade edebileceksiniz.

InfoLANG Dil Okulları Rusça B1 (Orta) Programında Neler Öğretilir?

Program Rus dili becerilerinin temel bilgilerine önceden sahip olan öğrencileri  hedeflemektedir. Konuşmanızda dil bilgilerinizi güncelleyeceksiniz. Rusçayı oldukça serbest ve düzgün bir biçimde kullanabilecek, Rusça günlük konuşmalara katılabilecek ve iletişimde zorlanmayacaksınız. Eğitim kapsamında çağdaş Rus tarihi, kültürü, edebiyatı, gündemi ve entelektüel hayatı ile tanışabileceksiniz. Gazete ve benzeri gündelik kurgu yapıtlarından alıntıları okuyabileceksiniz.

InfoLANG Dil Okulları Rusça B2 (İleri Orta) Programında Neler Öğretilir?

Bu program, Rus dilinin fonetik, morfolojik ve sözdizimsel sistemleri hakkında yeterli temel bilgilere sahip olan ve Rusça konuşulan bir konu hakkında bilgi sahibi olan öğrenciler için tasarlanmıştır. Çeşitli  yazı türlerinin metinleri okuyup onları analiz edebileceksiniz. Rusçayı günlük hayatta serbestçe ve doğru bir biçimde konuşabileceksiniz. Eğitim tartışmalarına katılmakla yetinmeyecek onları yönlendirebileceksiniz. İleri orta seviyesinde dinleyerek Rusçayı algılayabilecek ve anlayabileceksiniz.

InfoLANG Dil Okulları Rusça C1-C2 (İleri Düzey) Programında Neler Öğretilir?

Bu program Rusçayı oldukça akıcı konuşan, okuma, yazma, dinlemede pek zorluk çekmeyen ve Rus kültürü hakkında belirli bilgi birikimine sahip olan öğrenciler için tasarlanmıştır. Anadili Rusça olan bilinçli bireylerin dilbilgisi düzeyine ulaşacaksınız. Kültürel açısından güçlü metinler ile ilgili okuma, konuşma ve yazma becerilerinizi geliştireceksiniz.

ok
sık sorulan sorular;
  • InfoLANG Dil Okulları Rusça A1 (Başlangıç) Programında Neler Öğretilir?
  • InfoLANG Dil Okulları Rusça A2 (Temel) Programında Neler Öğretilir?
  • InfoLANG Dil Okulları Rusça B1 (Orta) Programında Neler Öğretilir?
  • InfoLANG Dil Okulları Rusça B2 (İleri Orta) Programında Neler Öğretilir?
  • InfoLANG Dil Okulları Rusça C1-C2 (İleri Düzey) Programında Neler Öğretilir?
Rusça Kursu Eğitimi

Rusça Kursu Eğitimi

InfoLANG Dil Okulları’nda, kişisel gelişiminizi tamamlarken, dünya vatandaşı olma şansını da yakalayacağınız Rusçayı, InfoLANG Metodu ile öğreneceksiniz.


Slav Dillerinden olan Rusça, Avrasya'da yaygın olarak konuşulan bir dildir. 20. yüzyılda politik açıdan önemli bir dil olan Rusça, o dönemden beri Birleşmiş Milletlerin resmi dillerinden biridir.


Rusya ile ticari ilişkisi olan ve bu ülkede yatırım yapmayı planlayan KOBİ'ler, Rusya’da eğitim görmek isteyen öğrenciler ile Rus dili ve kültürüne ilgi duyan kursiyer adayları için InfoLANG Dil Okulları, Türkiye'nin dört bir yanındaki şubelerinde Rusça dil eğitimi vermektedir.


Şimdi Başvur


Rusça Özel Kurs Avantajı

InfoLANG Dil Okulları’nın tüm şubelerinde, kursiyerlerimizden gelen özel ders talepleri doğrultusunda, özel eğitim danışmanımızla birlikte size özel planlanan tarih, gün ve saatlerde bireysel katılımcılara eğitim vermekteyiz. Kurumlardan gelen kurumsal dil eğitimi talepleri için de katılımcı kurumların kendi çalışma ofislerinde profesyonel eğitmenlerimizle ihtiyaçlarınıza özel çözümler üretmekteyiz.


Özel ders planlamalarımızda, bireysel katılımcılar ya da kurumsal firmalar bire bir ve 2-3 kişilik VIP özel gruplar halinde ders alabilmektedirler.

Fırsatı siz de kaçırmayın!
InfoLANG Dil Okulları Rusça A1 (Başlangıç) Programında Neler Öğretilir?
Rusça öğrenmek isteyenler ve Rus kültürü ile yeni tanışanlar içindir.
Ayrıntılı bilgi için
InfoLANG Dil Okulları Rusça A2 (Temel) Programında Neler Öğretilir?
Bu program Rusça eğitim görmeye ve Rus kültürü ile tanışmaya devam edenler ile bilgilerini tazelemek ve Rusçayı daha akıcı konuşmak isteyenler içindir.
Ayrıntılı bilgi için
InfoLANG Dil Okulları Rusça B1 (Orta) Programında Neler Öğretilir?
Program Rus dili becerilerinin temel bilgilerine önceden sahip olan öğrencileri hedeflemektedir.
Ayrıntılı bilgi için
InfoLANG Dil Okulları Rusça B2 (İleri Orta) Programında Neler Öğretilir?
Bu program, Rus dilinin fonetik, morfolojik ve sözdizimsel sistemleri hakkında yeterli temel bilgilere sahip olan ve Rusça konuşulan bir konu hakkında bilgi sahibi olan öğrenciler için tasarlanmıştır.
Ayrıntılı bilgi için
InfoLANG Dil Okulları Rusça C1-C2 (İleri Düzey) Programında Neler Öğretilir?
Bu program Rusçayı oldukça akıcı konuşan, okuma, yazma, dinlemede pek zorluk çekmeyen ve Rus kültürü hakkında belirli bilgi birikimine sahip olan öğrenciler için tasarlanmıştır.
Ayrıntılı bilgi için
TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2024 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları