bahçe çöp kovası
InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
ok
sık sorulan sorular;
Kurumsal Dil Eğitimleri

Kurumsal Dil Eğitimleri

InfoLANG Dil Okulları, sektördeki çeşitli kurumların personelinin ve  yönetici kadrosunun İngilizce eğitimini vermektedir. Kurumlarla yapmış olduğumuz çalışmalar kurumların isteklerine göre verilmektedir. Yoğun çalışma temposundan dolayı kursa gitmeye imkan bulamayan veya kendisini, çalışma arkadaşları ile doğal iş ortamında daha rahat hissedebileceğini düşünenler için şayet kurumlar bizlere eğitim verebileceğimiz uygun ortam sağlarlarsa, kurumların kendi yerlerinde de eğitim verilmektedir. Kurum tarafından istendiği takdirde, kurs bünyesinde de kurum personeline eğitim verilmektedir. Kurumsal çalışmalarımızda kurumların isteklerine göre Genel İngilizce veya Mesleki İngilizce dersleri verilmektedir.


Şirketlere  Özel "Dil Eğitim Partnerliği"

InfoLANG Dil Okulları olarak bizler, kurumsal eğitim çözümleri konusunda hizmet verdiğimiz firmaların her birini artık bir iş ortağı olarak görmekteyiz. Bu anlayışla Dil Eğitim Partnerliği çerçevesinde her türlü ihtiyaçlarına çözümler üretme noktasında, ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizi sunmaktayız. InfoLANG Dil Okulları bünyesinde hizmet vermekte olan eğitmen/uzman kadromuzun bilgi ve deneyimlerini partnerlerimize sunmaktan mutluluk duyarız. 
Ayrıca Dil Eğitim Partnerliği İK departmanların seçme yerleştirme hizmetleri konusunda da büyük bir destek hizmeti sunmaktayız. Bu kapsamda hizmet vermek amacıyla kurulmuş olan Kariyer Merkezimiz gerek InfoLANG Dil Okulları'nda eğitim almış onbinlerce kursiyer veritabanını ve gerekse İnsan Kaynakları Danışmanlığı birikimini kullanarak dil bilen profesyonellerin seçme ve yerleştirmesi konusunda partnerlerine destek vermektedir.


Dil Eğitim İhtiyaç Analizi Çalışması ve Önemi

Doğru zamanda, doğru çalışan grubuna, doğru içerikle ve yöntemlerle ihtiyaç duyulan eğitimlerin verilmesi eğitim kaynaklarının etkin ve etkili kullanımı ile eğitimden beklenen verimin yaratılmasını sağlayacaktır.


Eğitim İhtiyaç analizi;

Eğitimin Hedeflerini  ortaya koymak,

Çalışanların gerçekten ihtiyaç duyduğu eğitimlerin başlıklarının ve bu eğitimlerin içeriklerinin ortaya  çıkmasını sağlamak,

Çalışanların memnuniyet ve bağlılığını artırmak,

Ürün ve hizmet kalitesini artırmak,

Eğitim verimliliğini maximum düzeye çıkarmak

Eğitim bütçelerinden yapılacak harcamaları minumuma indirmek, amaçlarına hizmet eden sistematik bir çalışmadır.


Eğitim İhtiyaç Analizi Süreçleri:

Eğitim Hedeflerinin Belirlenmesi (Firma İK Departmanı)

Hedeflenen yetkinliklerin belirlenmesi(Firma İK Departmanı)

Seviyelerin Belirlenmesi(Seviye Tespit Sınavı(STS) ile InfoLANG tarafından)

Gerekçeli Eğitim İhtiyaç Raporunun SunulmasıEğitim İhtiyaç Analizi Yöntemlerimiz


1. Birebir Görüşmeler:
Analiz süresince birebir görüşmeler çalışanlar ve/veya bölüm yöneticileri ile gerçekleştirilir.Bu yöntemde sorular belirlenen hedefler doğrultusundaki yazılım kullanımına yönelik olarak sorulur. Seviyelendirme hakkında ilk izlenim elde edilmiş olur.
2. Anketler: Yöntem olarak anket sistemi büyük çalışan gruplarında kısa zamanda veri toplamak için etkili bir uygulamadır.
3. İhtiyaç Analizi Formu: Eğitim içeriğinin üzerine kurulu olan formlar eğitim alması düşünülen personelce doldurularak InfoLANG Dil Okulları yetkilisine teslim edilir. Bu formlar üzerinde yapılan bir çalışma sonrasında eğitim ihtiyaç raporu hazırlanarak İK yönetimine sunulur.


Seviye Tespit Sınavları

Dil alanında planlanan eğitimden yüksek verimlilik, zamandan, maliyetten ve işgücünden tasarruf edilmesini sağlayan bir uygulamadır. Özellikle personellerin ayrı ayrı yeterlilik seviyelerine sahip olduğu programlarda grupların oluşmasından hemen önce uygulanmalıdır. Eğitim gruplaması bu uygulama sonrasında yapılmalı ve seviyesi birbirine yakın olan adaylar bir arada eğitim görmelidir. Seviye Tespit Sınavları;

Aynı seviyede grupları mümkün kıldığından Eğitim konu anlatım hızı gruptaki herkese uygun olmasını,

Zamanın verimli kullanılmasını,

Eğitimin verimliliğini olumlu etkilemesini,

Eğitim sonu ölçme sınavı ile STS sonuçları arasındaki fark eğitim verimini somut bir şekilde ortaya koyulmasını,

Eğitmenin grubu yakından tanımasını,

İçeriğin seviyeye göre hazırlanmasını sağlayan Yabancı Dil  Eğitim Planlamasında en önemli araçlardan biridir.

Fırsatı siz de kaçırmayın!
TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları