InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Bültenler

InfoLANG Dil Okullarında Güz Fırsatı

InfoLANG Dil Okulları; İngilizce eğitimi konusunda çağdaş yaklaşımlarla ve konuşturma odaklı eğitim metoduyla hizmet eden, Türkiye'nin en önemli dil okuludur. Patentini elinde bulundurduğu InfoLANG Metodu ile “Öğretme Garantisi” veren ilk eğitim kurum olan InfoLANG, “Sadece Dil Eğitimi" yaklaşımı ile sistem oluşturmuş tek dil okuludur.

 

Eğitimde geleneksel ve klasik yöntemlerden farklı bir yöntem izleyen InfoLANG Dil Okulları; eğitimin temelinde, kişilerin aktif olduğu konuşma ve iletişim anlayışıyla öğrencilerine eğitim çözümleri sunmaktadır.


InfoLANG Dil Okullarında, verimliliği bilimsel olarak kanıtlanmış özel tasarımlı U-design sınıflar kullanılarak; tüm öğrenciler eğitmene eşit yakınlıkta bulunmakta ve bu da çok daha kolay ve akıcı bir iletişim sağlanmasına olanak vermektedir.


Ayrıca InfoLANG Dil Okullarının başlattığı “Dil Koçluğu” ile kişi için doğru eğitim sistemi uygulaması bulunmaktadır. Kendi yaş ve alanlarına uygun sınıflarda eğitim alan öğrencilerin, İngilizce öğreniminde anahtar rol oynayan 4 beceri “Speaking, Listening, Writing, Reading” ile “Gramer ve Kelime Dağarcığı (vocabulary)” konularındaki gelişmeleri yakından takip edilir. Eksik bulunan kısımlarda; uzman eğitmenlerce kişiye özel rehberlik sistemi uygulanarak, öğrencinin eksiklerinin giderilmesi ve performanslarının artırılması sağlanmaktadır.


Dil eğitiminde görsel ve işitsel algı gücünün öneminin farkında olan InfoLANG Dil Okulları sınıflarında; multimedya sistemlerinden faydalanılmakta ve tüm eğitimlerinde “Öğretme Garantisi” sunmaktadır. Yani, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da başarısız oldukları taktirde aynı eğitimi ücretsiz olarak verilir.


InfoLANG Dil Okulları, Genel Dil Eğitimleri dışında; Akademik Sınav Eğitimleri, Proficiency Yeterlilik Sınavı, İngilizce Konuşma Grupları, İş İngilizcesi ve Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmetleri de vermektedir.


Bireysel eğitimler dışında, uzmanlığını kurumsal eğitimlerinde de kanıtlamış olan InfoLANG Dil Okulları; aynı zamanda, şirketlere sunduğu özel "dil eğitim partnerliği" ile iş ortaklarının her türlü ihtiyacına çözümler üretebilmek için ücretsiz danışmanlık hizmetleri vermektedir. 


InfoLANG Dil Okulları'nın, Yeni dönemde size özel olarak hazırladığı uygun ödeme koşulları ve kontenjanlardan yararlanmak için kaydınızı hemen yaptırın. 


Eylül 19, 2016 - Pazartesi günü yayımlandı.
TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları