InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
ok
sık sorulan sorular;
LANGCard

LANGCard

LANGCard; InfoLANG Dil Okullarının portföyünde bulunan tüm dil eğitimleriyle birlikte, Bilişim Eğitim Merkezi’nin sunduğu bilişim eğitimlerinden belli bir zaman dahilinde sınırsız şekilde faydalanmanızı sağlayan bir imkandır. Bu özel imkan sayesinde satın aldığınız kartın süresine göre siz ve dilerseniz ailenizin diğer üyeleri dilediğiniz dilde ve kart içeriğinde sunulan bilişim eğitimlerinden limitsiz faydalanacaksınız.


LANG Card sizin yaşamınıza nasıl katkı sağlayacak?

Artık geleceğiniz için ilk ve en büyük adımı atmış olacaksınız. Bir veya birden fazla dil öğrenme fırsatı yakalayarak kariyeriniz ve kişisel gelişiminiz için avantaj sağlayacak, kartın içeriğindeki destekleyici bilişim egitimleri sayesinde eksiklerinizi tamamlayacaksınız.


Neden Büyük Bir Fırsat?

• Bu kart dahilinde alabileceğiniz eğitimlerin bedeli bu kart için ödeyeceğiniz bedelin en az 4 katıdır.
• Hangi eğitimi alırsanız alın, kayıt olduğunuz şubesini, grubunu, süresini, haftalık planını ve/ veya dönemini seçme lüksünüz olmaz. LANG Card sahipleri bu konuda özgürdür. Istedikleri zaman, istedikleri şubede, istedikleri gruba ve istedikleri saatler arasında mevcut olan tüm gruplardan faydalanabilirler.
• Eş zamanlı olarak dil eğitimlerinin yanı sıra bilişim eğitimlerine yönelik destekleyici eğitimler sağlayan eşsiz bir fırsattır.

LANGCard; satın aldığınız süreye bağlı olarak 1 yıl veya 2 yıl aşağıdaki eğitimlerden ve mevcut gruplardan, istediğiniz şubede limitsiz faydalanabilirsiniz:


- Genel ingilizce
- Speaking dersleri
- Tercih edilen bir sertifika programı grup eğitimi (YDS, TOEFL, IELTS)
- İlköğretim İngilizcesi / TEOG
- 2. dil gruplarına katılım (Ispanyolca, Italyanca, Rusça, Portekizce, Almanca vb)

Bilişim Eğitimleri:

- MS Office (Standart)
- MS Office (İleri)
- Photoshop

Fırsatı siz de kaçırmayın!
İngilizce Eğitimi - Kursu
Pendik şubesi
Haftasonu
Kardeşlerimle yaşamakta olduğum için maddi sorumlukları bana ait o nedenle uygun bütçeyle ve taksit imkanıyla İngilizce dilimi geliştirmek istiyorum

İngilizce Eğitimi - Kursu, Genel İş İngilizcesi, Speak A Grubu, Speak B Grubu, Speak C Grubu, IELTS (International English Language Testing System)
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam
home office calisiyorum, yurtdisi ile iletisim kurmam gerekiyor ancak cekndigim icin yalnizca mail uzerinden iletisime zorluyorum. artik konusma isini de halletmek istiyorum.Ancak cok zmanim olmadigi icin evden calismak istiyorum.

İngilizce Eğitimi - Kursu
Beşiktaş şubesi
Haftasonu
öğleden sonra ya da akşam üzeri saatleri

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2017 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları