InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Kampanyalar

Yoğunlaştırılmış Yaz Kursu ile İngilizce Konuşmaya Herkesten Önce Başlayın!

InfoLANG Dil Okulları'nda Yoğunlaştırılmış Yaz Kursu! Bir Kur Alana 1 Kur, İki Kur Alana 2 Kur İngilizce Eğitimi Bedava! Bu fırsatı kaçırmamak için hemen bize ulaşın!


Kampanya Detayları: 

Yoğunlaştırılmış Yaz Kursu kampanyasında alınan kur sayısı kadar kur hediye edilir;

Kampanya için en az 1 kur alınmış olması gerekir. Bir Kur Alana 1 Kur Bedava, İki Kur Alana 2 Kur Bedava…


3 Ayda 3 Seviye

InfoLANG Dil Okulları, Kaliteli Eğitim Anlayışı ve Konuşturan Metotları ile öğrencilerine 3 Ayda 3 Seviye atlatıyor. Kış aylarında yoğun iş temposundan yabancı dil eğitimine zaman ayıramayanlara özel oluşturduğumuz Yaz kursu eğitim paketimiz ile 9 ayda tamamlayacağınız programı gelin 3 ayda tamamlayın ve bu yaz İngilizce konuşmayı garantileyin.


Ne kadar kur alırsan, o kadar kur BEDAVA!

Öğretme Garanti®’ li Yaz Kursu ile öğrencilerimiz bu yaz İngilizce Konuşsun diye, InfoLANG Yaz Kurslarında, kaç kur alırsanız alın o kadar kur BEDAVA! Öğrencilerimize InfoLANG Dil Okulları olarak farklı eğitim paketleri sunuyoruz. İsterseniz Genel İngilizce paketlerimizden yararlanabilir ya da konuşma sınıflarımız Speak & Speak gruplarına katılabilirsiniz. Tercih Sizin!


Daha BİTMEDİ!

3 Kur ve üzeri kur eğitimlerinde Office, Photoshop veya İnsan Kaynakları Eğitimi HEDİYE!


*Kampanya kapsamında ödemeler nakit olarak yapılır.


Kampanya Kapsamında Olan Eğitimler: 

A1 Starter
Başlangıç Seviyesi
A2 Elementary
Temel Seviye
B1 Pre-Intermediate
Orta Düşük Seviye
B2 Intermediate
Orta Seviye
C1 Upper-Intermediate
Orta Üstü Seviye
C2 Advanced
İleri Seviye
Speak & SpeakSpeak A Grubu
Speak B Grubu
Speak C GrubuSpeak & Speak


Kampanya Kapsamında Olmayan Eğitimler: 

  • -LangCard Eğitimleri kampanyaya dahil değildir.


InfoLANG Dil Okulları bünyesinde barındırdığı kaliteli eğitmen kadrosu, geniş donanımlı sınıfları ile kursiyerlerine dil eğitimi vermektedir. Bu şekilde günümüz teknolojisini en etkin şekilde kullanarak kursiyerlerine dil öğrenme hususunda kolaylık sağlamaktadır.


InfoLANG Dil Okulları Öğretme Garantisi Sunar!

InfoLANG Dil Okulları’nda dil eğitimi alan kursiyerlerimiz eğitim hedefi doğrultusunda sınavı geçemez ise, aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar alma hakkına sahiptir. Hatta sınavda başarılı olsa dahi kursiyerimiz kendisini yetersiz görmesi halinde aynı eğitimi tekrar ücretsiz alabilmektedir. Bu garanti için sadece kursiyerin sadece %90 derse devam etmiş olması gerekir.


Dil Koçluğu Nedir?

Dil Koçluğu, Türkiye’de ilk kez InfoLANG Dil Okulları tarafından hayata geçirilmiş, tamamen öğrenci odaklı, Avrupa Dil Kriterleri Portfolyosu’ na paralel şekilde ilerlemek ve eğitimden maksimum verim alınmasını sağlamak amacıyla oluşturulmuş, özel bir sistemdir.


Türkiye’de kalıplaşmış bir şekilde devam eden gramer tabanlı ve ezber pratiğine dayalı dil öğretimine karşı çığır açan dil koçluğu sistemimiz, InfoLANG dil okullarının aynı zamanda sektördeki lider rolü sebebiyle eğitim sektörüne de yeni bir soluk getirerek, örnek olmuştur.


Dil Koçluğu size içinizdeki yabancı dil becerisini ortaya çıkarırken maksimum performansa ulaşmanız için rehberlik eder. Eğitmenler öğrencinin öğrenme stillerini gözlemleyerek, nasıl bir çalışma sistemi izlemesi gerektiğine dair fikir oluştururlar. Eğitmen ne yapmanız gerektiğini size gösterir. Başka bir deyişle eğitmen sizin öğretmeniniz olmanın yanında kişisel rehberiniz gibi hareket eder ve size en uygun yönlendirmeleri belirler.


Modern eğitim anlayışındaki değişimler uygulanırken, akademik kriterlere bağlı kalmak eğitim kalitesi için en önemli unsurlardan biridir. Bu bağlamda InfoLANG Dil okulları sizlere her hizmetinde olduğu gibi Dil Koçluğu sistemini ve uygulanma süreçlerini de çok uzun soluklu araştırmalar ve denemeler sonucunda ulaştırarak ve eğitim metotlarını sürekli geliştirerek hizmet vermeye devam eden tek kurumdur.


Mayıs 14, 2017 - Pazar günü yayımlandı.
TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları