bahçe çöp kovası
InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Duyurular

Öğrencilerimizden Memnuniyet Mesajları


Yaz kursu için InfoLANG’e başvurdum. InfoLANG 50 yaşımdan sonra bana İngilizce konuşmayı öğretti. Şimdi kimseye bağlı kalmadan yurt dışına çıkabiliyorum. Sizlere her şey için çok teşekkür ederim.
                                                                                                     Ali Yiğit K.


InfoLANG Dil Okulu İngilizce hazırlık okulunu atlamam için üniversiteme özel olarak bir program oluşturdu ve hazırlık sınavını geçebildim. İyi ki sizlerle tanışmışım. Hocama da ayrıca çok teşekkür ederim. 
                                                                                                                               Defne Yeliz C.


InfoLANG Dil Okulu  kursunun UCE diye bir programları vardı. Bilgisayar üzerinde eğitim olanakları sağlıyordu. Mantığıma çok yattı ve kayıt oldum. İlk iki kuru Türk eğitmeniyle tamamladım. Sonra iki kur daha aldım ve yabancı eğitmeniyle özellikle konuşma üzerine eğitimimi tamamladım. Şuanda İngilizce seviyem gayet iyi ve kendime daha çok güveniyorum. İstanbul’da iş arıyorum ve korkusuz şekilde mülakatlara giriyorum. İlk maaşımla InfoLANG'e bir teşekkür yemeği ısmarlayacağım
                                                                                                                    Ebru B.


InfoLANG Dil Okululları'na IK İngilizce eğitimi  için kayıt oldum. Programa kayıt olmadan önce beni IK konusunda deneyimli bir eğitmen ile tanıştırdılar. Ayrıca eğitimi kurs içerisinde alabileceğim gibi internet üzerinden de alabileceğimi söylediler. Müsait olduğum zamanlarda kuruma gittim, olmadığım ya da acil İngilizce destek istediğim zamanlarda uzaktan canlı eğitim olanağını değerlendirdim. Eğitimden gerçekten çok memnun kaldım. Özellikle şu UCE olayı, çok konforluydu. Evden, işten, cafeden nerden olursa olsun bağlanabiliyorsunuz ve anında eğitmeninize ulaşabiliyorsunuz. Bana bu olanakları sağladığınız ve çok kısa bir zaman içinde eksikliklerimi giderdiğiniz için çok teşekkür ederim. 
                                                                                                                  Batuhan D.


InfoLANG ile ilk tanışmam TOEFL sınavı ile oldu. InfoLANG kursu TOEFL sınav merkezi Beşiktaş şubesine gitmiştim. 4 saatlik TOEFL sınavı boyunca yetkili TOEFL eğitmenleri bu süreçte bana çok yardım ettiler. Sınav sonrasında eğitmenleri ile konuşarak TOEFL'dan yüksek bir puan beklentim olmadığını üzülerek bildirdim. Başvuru yapacağım yurt dışı eğitimi için en az 90 puan almam gerekiyordu. Eğitmenleri bana nasıl bir yol çizmem ile ilgili bilgiler verdiler. Öğrencileri olmamama rağmen gerçekten çok destek oldular. Hatta benden mail adresimi istediler ve TOEFL ile ilgili alıştırma ve teknik bilgi içerikleri yönlendirdiler. Ne kadar destek olmaya çalışsalar da bu işi birebir çözmem gerektiğini biliyordum. Bu nedenle yaklaşık 1 ay önce gidip TOEFL programlarına kayıt oldum ve hala eğitimlerime devam ediyorum. Şimdiden çok yol kat ettim ve artık 90 puan alabileceğimi biliyorum.  Başından beri idealist bir bakış açısı ile bana destek olan eğitmenlerime çok teşekkür ederim. 
                                                                                                                   Ali Kemal U.


InfoLANG Dil Okulları ile bir eğitim semineri aracı ile tanışma fırsatım oldu. Uluslararası bir lojistik firmasının üst düzey pozisyonunda çalışıyorum. Lojistik Konuşma İngilizcesi eğitimi için kayıt oldum ve eğitim almaya başladım. Eğitimden ve Eğitmeni'mden çok memnunum. Teşekkür ederim. 
                                                                                                                   Cengizhan A.Eylül 11, 2017 - Pazartesi günü yayımlandı.
TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları