bahçe çöp kovası
InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Duyurular

InfoLANG ile İngilizce Öğrenmek Hayal Değil!Etkili Dil Öğrenimi

Günümüzün evrensel dili olarak kabul edilen İngilizce'nin etkilerini; gerek günlük hayatta, gerekse çalışma hayatında fazlaca görmek mümkün. Gidilen restoranlardaki menülerin dilinin bile çoğunlukla İngilizce olması, teknolojik tüm ürünlerin bu dil üzerinden ilerliyor olması ya da İngilizce dilinden Türkçe'ye geçmiş ve kabul görmüş kelimelerin artış gösteriyor olması da bu dilin neden bu kadar tercih edilir olduğunun bir göstergesi oluyor.


Günlük hayatımızda bile etkisi bu denli büyük olan bir etmenin, iş hayatında da zorunluluk hale gelmesi ise kaçınılmaz oluyor. Gelişen teknolojiyle birlikte şirketlerin; tüm işe alım süreçlerinde ikinci bir dili istemesi, bu yönde büyük bir talep yaratıyor. Ancak dil öğrenmek için gidilen, geleneksel ve klasik yöntemlerin izlendiği çoğu eğitim kurumunda dil öğrenmeye çalışmanın bir çıkmaza girmesiyle, dersten derse koşan ancak yine de İngilizce'yi öğrenemeyen ve zaman kaybeden insanlara gün geçtikçe yenileri ekleniyor. İşte bu noktada kişilerin bu eksiğini tamamlayabilmek ve Türkiye'de İngilizce'yi bilen kişi sayısını artırabilmek amacıyla, "Öğretme Garantisi" nin mucidi InfoLANG Dil Okulları sektöre çözümler sunmaya devam ediyor.
InfoLANG Metodu

InfoLANG Dil Okulları, geliştirmiş olduğu "Öğretme Garantisi", Türkiye'nin ilk "Konuşma Odaklı" dil okulu ünvanını elinde bulunduruyor. Eğitimde geleneksel ve klasik yöntemlerden farklı bir yöntem izleyen InfoLANG Dil Okulları eğitimlerinin temelinde, kişilerin aktif olduğu konuşma ve iletişim anlayışı yer alıyor. Öğrenciler konuşarak ve birbirlerini dinleyerek İngilizce öğreniyorlar.

InfoLANG Dil Okulları'nda, verimliliği bilimsel olarak kanıtlanmış özel tasarımlı U-design sınıflar kullanılıyor. Bu yöntemle tüm öğrenciler eğitmene eşit yakınlıkta bulunuyor ve bu da çok daha kolay ve akıcı bir iletişim sağlanmasına olanak veriyor. Ayrıca sınıflarda bulunan geniş masalar ve konforlu sandalyeler, öğrencilere rahat hareket imkanı sağlayarak konsantrasyonu artırıyor.

Ayrıca InfoLANG Dil Okulları'nda "Dil Koçluğu" ile kişi için doğru eğitim sistemi uygulaması bulunuyor. Kendi yaş ve alanlarına uygun sınıflarda eğitim alan öğrencilerin, İngilizce öğreniminde anahtar rol oynayan 4 beceri (Speaking, Listening, Writing, Reading) ile "Gramer ve Kelime Dağarcığı(vocabulary)" konularındaki gelişmeleri yakından takip ediliyor. Eksik bulunan kısımlarda; uzman eğitmenlerce kişiye özel rehberlik sistemi uygulanarak, öğrencinin eksiklerinin giderilmesi ve performanslarının artırılması sağlanıyor.

Dil eğitiminde görsel ve işitsel algı gücünün öneminin farkında olan InfoLANG Dil Okulları, sınıflarında; bilgisayar, ses sistemi ve multimedya sistemlerinden faydalanarak öğrencilerine "Öğretme Garantisi" sunuyor. Yani, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da başarısız oldukları taktirde aynı eğitimi ücretsiz olarak veriyor.
InfoLANG Dil Okulları

InfoLANG Dil Okulları İngilizce eğitimi konusunda çağdaş yaklaşımlarla, konuşturma odaklı eğitim metoduyla hizmet eden Türkiye'nin en önemli dil okuludur. Yıllardır ülkemiz yabancı dil eğitim sisteminde bulunan klasik metotların yeterli olmadığı görülmüştür. İngilizce öğretiminde en önemli yetkinliğin etkili iletişim kurabilmek olduğuna inanan ve öğrencilerini bu yetkinlik üzerine eğitmeyi amaç edinmiş InfoLANG Dil Okulları, Türkiye'nin dört bir yanında bulunan şubeleri ve uzman eğitim kadrosuyla hizmet vermektedir.


Ekim 11, 2015 - Pazar günü yayımlandı.
TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları