bahçe çöp kovası
InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Duyurular

Havacılık İngilizcesi ile Hedefinize Uçun!

Pilot veya kabin memuru olmak için İngilizce seviyeniz yeterli mi? THY’nin açacağı kadroda yerinizi almak için InfoLANG Dil Okulları’nın Havacılık İngilizcesi eğitim programlarına katılın!

Havacılık İngilizcesi ile Hedefinize Uçun!

Havacılık sektörünün bu iki gözde mesleği içinse olmazsa olmaz en önemli şart, iyi derecede İngilizce biliyor olmak. Peki, İngilizceniz uçuş için hazır mı? InfoLANG Dil Okulları’nın Havacılık İngilizcesi eğitimleriyle artık hedefiniz yalnızca 1 fit mesafede!

Pilot veya kabin memuru olmak pek çok yeni mezunun hayali... Havada olmak kimileri için bir tutkuyken kimileri içinse bir prestij meselesi. Havacılık sektörünün sunduğu imkanlar özellikle gençleri cezbediyor. Ancak pilot ya da kabin memuru olmanın çok da kolay olmadığını ve belli şartları gerektirdiğini bilmekte fayda var. Özellikle de iyi derece İngilizce seviyesi olmazsa olmaz! İngilizce bilgisi açısından yeterli donanıma sahip olmayanların uçma hayalleri de havada kalıyor ne yazık ki. Tüm bunlarla birlikte bir dünya markası olarak hizmet veren Türk Hava Yolları’nda pilot veya kabin memuru olmak gibi bir hedefi olanların ilk olarak İngilizce konusunda profesyonelleşmesi ve ICAO’nun İngilizce Dil Yeterlilik Şartlarını yerine getirmeleri gerekiyor. Havacılık sektörünün İngilizce seviyesine ulaşmak, sınavlardan yeterli puanları almak ve bu yıl Mayıs ve Haziran ayında pilot ve kabin memuru kadrosu açacak olan Türk Hava Yolları’nın sınavından geçmek için InfoLANG Dil Okullarının Havacılık Eğitimlerini kaçırmayın!

İngilizce Eğitim Şart!

Türk Hava Yolları’nın İngilizce bilgisi konusunda oldukça net bir tutum içinde olduğunu hatırlatmakta fayda var! THY kadrosunda yer alabilmek için başvuru tarihiniz itibariyle son 2 yıl içinde TOEFL veya IELTS İngilizce dil sınavlarının birinden istenen minimum puanın alınması ve bunu da belgelenmesi gerekiyor. Bu da her iki sınav skorunun da minimum 6.0 olması gerektiği manasına geliyor. Başvuru sürecinde IELTS veya TOEFL sınav sonuç belgesi yoksa DyNED sınavından en az 1.7 skor alınmış olması gerekiyor.

InfoLANG Sizi Hedefe Uçuruyor

InfoLANG Dil Okulları’nın Havacılık İngilizcesi Eğitimleri sayesinde artık IELTS ve TOEFL gibi sınavlardan beklenen skoru elde etmek ve hedefe doğru uçmak mümkün. Havacılık İngilizcesi programı kapsamında gramer eğitiminin yanı sıra dinleme ve konuşma dersleriyle İngilizce bilgisi pekiştiriliyor. Sınav öncesinde motivasyon çalışmalarıyla kaygılardan arınma ve InfoLANG Dil Okulları bünyesindeki konuşma sınıflarında istenildiği İngilizce kadar alıştırma yapma şansı da var.

Başvuru yapmak için hemen tıklayın!

Mart 27, 2019 - Çarşamba günü yayımlandı.
TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları