bahçe çöp kovası
InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Duyurular

Bahar'da İngilizce Bi'Başka!

Kampanyadan Yararlanmak İçin Hemen Başvurun!


Öğrencilerimize InfoLANG Dil Okulları olarak farklı eğitim paketleri sunuyoruz. İsterseniz Genel İngilizce paketlerimizden yararlanabilir ya da konuşma sınıflarımız Speak to Speak gruplarına katılabilirsiniz. Tercih Sizin!


Neden InfoLANG?

InfoLANG Dil Okulları, Genel İngilizce Eğitim Programlarında ve diğer tüm Dil Eğitimi kategorilerinde bir prensip haline getirdiği InfoLANG Metodu ile hizmet vermektedir. InfoLANG Metodu tamamen “konuşma odaklı yaklaşım” üzerine kurulmuştur. InfoLANG Metodu ile kişinin konuşma becerisini geliştirmek başta olmak üzere; dinleme, okuma ve yazma yeteneklerinin gelişimi için yoğun eğitimler verilmektedir. InfoLANG Metodu beş (5) ana prensip altında birleşmektedir;

•Konuşma Odaklı Eğitim Anlayışı

•Verimliliği bilimsel olarak kanıtlanmış U-Design Sınıflar

•Bilgisayar, ses sistemi ve projeksiyon donanımlı eğitim alanları

•Dil Koçluğu Sistemi

•Öğretme Garantisi

Özünde öğrenci odaklı dil eğitimi anlayışı bulunan InfoLANG Metodu, bu anlayışa bağlı olarak öğrencilerin dil eğitimi süresince seçkin InfoLANG Eğitmen Kadrosu ile dört (4) ana beceride (konuşma, okuma, dinleme, yazma ) ve iki (2) aşamayı kapsayarak (gramer ve kelime bilgisi) maksimum kapasitede verimlilik sağlamayı hedefler. Öğrencilerine “Konuşma Odaklı Eğitim” programları sunan InfoLANG Dil Okulları, bununla birlikte İngilizce Dilinin aktif olarak kullanıldığı bir çevrede öğrencilerinin iletişim becerilerini daha kolay geliştirmelerini ve diğer üç beceride( dinleme, okuma, yazma)  daha etkili kullanabilmelerini sağlamaktadır.

Genel İngilizce Eğitimi almak isteyen kursiyerler ilk olarak, Bilişim Eğitim Grubu (BEG) tarafından geliştirilen ve mucidi olduğumuz CATX – User Adaptive Testing System ( Kullanıcı Uyumlu Test Uygulama Sistemi) ile profesyonel eğitim danışmanlarımız tarafından Seviye Tespit Sınavına (STS) tabi tutulur. CATX – User Adaptive Testing System öğrenci adayının dil yeterliliğini sağlıklı ölçebilmek için farklı kategori ve soru zorluklarına tabi tutarak, en etkin sonucu elde eder. Böylece öğrenci adayının gramer ve kelime bilgi düzeyi konuşma becerilerinin seviyesine göre, konuşma seviyesinin uygun olduğu gruba ataması yapılır.

InfoLANG Dil Okulları’nın Genel İngilizce Seviye Eğitimleri, Uluslararası Yabancı Dil standartlarında (International Language Standards)  oluşturulmuş CEFR (Common European Framework of Reference for Language- Avrupa Dilleri Ortak Kriterler Çerçevesi) olup, Avrupa Dil Standartları’nda seviyesini belirlediği Adayın, uluslararası seviyelere uygun eğitim almasını sağlamaktadır. Böylece Aday,  sahip olduğu seviyeyi uluslararası standartlarda da tescil etmiş olmaktadır.


İngilizce Konuşma Grupları (Speak to Speak)

InfoLANG Dil Okulları; konuşturma odaklı eğitim prensibi üzerine kurulmuş bir eğitim kurumu olduğu için, kursiyerlerin konuşma becerisi kazanmasına büyük önem verilmektedir. Bu prensipten yola çıkarak oluşturulan konuşma gruplarında; kursiyerlere rahat ve eğlenceli bir ortam sunularak, kursiyerlerin çekingenliği ortadan kaldırılır.

Konuşma Grupları (Speak to Speak) öğrencilerimizin seviyelerine uygun olacak şekilde Speak A, Speak B ve Speak C olarak düzenlenmektedir. Speak A gruplarına katılmak için en az Elementary seviyesini bitmiş olmak gerekmektedir. Speak B grubu ise Pre-Intermediate ya da Intermediate seviyesi öğrencileri için uygundur. Speak C grupları Upper-Intermediate ve Advanced seviyede İngilizce gerektirmektedir.

Öğrencilerimiz konuşma gruplarında, özellikle günlük hayatlarında karşılaştıkları, deyim, ikileme ve doğal akıcı cümle kurumlarına yönelik İngilizce çalışmalara tabi tutulurlar. Bu grupların en büyük avantajı, yoğun olarak aksana ve telaffuza yönelik çalışmaların yapılıyor oluşudur. Bunun yanında konuşma gruplarında saha aktivitelerine dahil olarak, konuşma alıştırmaları yaptıkları alanları gerçek atmosferinde yaşarlar. Böylelikle sınıf eğitimlerini gerçek hayata yansıtmış olurlar.


InfoLANG Dil Okulları Öğretme Garantisi Sunar!

InfoLANG Dil Okulları’nda dil eğitimi alan kursiyerlerimiz eğitim hedefi doğrultusunda sınavı geçemez ise, aynı eğitimi ücretsiz olarak tekrar alma hakkına sahiptir. Hatta sınavda başarılı olsa dahi kursiyerimiz kendisini yetersiz görmesi halinde aynı eğitimi tekrar ücretsiz alabilmektedir. Bu garanti için sadece kursiyerin sadece %90 derse devam etmiş olması gerekir.


Dil Koçluğu Nedir?

Dil Koçluğu, Türkiye’de ilk kez InfoLANG Dil Okulları tarafından hayata geçirilmiş, tamamen öğrenci odaklı, Avrupa Dil Kriterleri Portfolyosu’ na paralel şekilde ilerlemek ve eğitimden maksimum verim alınmasını sağlamak amacıyla oluşturulmuş, özel bir sistemdir.

Türkiye’de kalıplaşmış bir şekilde devam eden gramer tabanlı ve ezber pratiğine dayalı dil öğretimine karşı çığır açan dil koçluğu sistemimiz, InfoLANG dil okullarının aynı zamanda sektördeki lider rolü sebebiyle eğitim sektörüne de yeni bir soluk getirerek, örnek olmuştur.

Dil Koçluğu size içinizdeki yabancı dil becerisini ortaya çıkarırken maksimum performansa ulaşmanız için rehberlik eder. Eğitmenler öğrencinin öğrenme stillerini gözlemleyerek, nasıl bir çalışma sistemi izlemesi gerektiğine dair fikir oluştururlar. Eğitmen ne yapmanız gerektiğini size gösterir. Başka bir deyişle eğitmen sizin öğretmeniniz olmanın yanında kişisel rehberiniz gibi hareket eder ve size en uygun yönlendirmeleri belirler.

Modern eğitim anlayışındaki değişimler uygulanırken, akademik kriterlere bağlı kalmak eğitim kalitesi için en önemli unsurlardan biridir. Bu bağlamda InfoLANG Dil okulları sizlere her hizmetinde olduğu gibi Dil Koçluğu sistemini ve uygulanma süreçlerini de çok uzun soluklu araştırmalar ve denemeler sonucunda ulaştırarak ve eğitim metotlarını sürekli geliştirerek hizmet vermeye devam eden tek kurumdur.


Uzaktan Canlı Eğitim

InfoLANG Dil Okulları hizmette sınır tanımayan yaklaşımı ile öğrencilerine her alanda ve her yerde ulaşmakta ve InfoLANG Metodolojisi ile kaliteli eğitim imkanları sunmaya devam etmektedir. Sınıf eğitimlerinden hiç farkı olmayan UCE (Uzaktan Canlı Eğitim) sınıflarında, “lokasyondan bağımsız" canlı eğitim imkanları sunulmaktadır. UCE, öğrencilerin, birbirlerini görebilecekleri, sistem üzerinden parmak kaldırarak konuşabilecekleri, hatta sınıf arkadaşlarını tasarlanmış akış butonları ile tebrik edebilecekleri, eğitmenlerinin materyal ve ekran paylaşımlarını takip edebilecekleri bir canlı eğitim sistemidir. UCE ile öğrenciler, evlerinden ya da internet bağlantısı olan herhangi bir lokasyondan eğitimleri takip edebilir, mekandan bağımsız keyifli bir öğrenme ortamı yaratırlar. Grup eğitimlerinin yanı sıra Özel Ders olarak da yararlanabileceğiniz UCE Programı ile özellikle yoğun iş hayatından dolayı sınıf eğitimlerine katılamayan ya da bulunduğu lokasyonda eğitim alacak koşullara sahip olmayan öğrenci adaylarımız için muhteşem bir avantaja sahiptir. Bu program dahilinde Genel İngilizce, Pratik İngilizce, Konuşma Odaklı İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik İngilizce gibi birçok eğitim alınabilir. UCE eğitimlerinden yararlanabilmek için öğrencilerimizin ihtiyacı olan tek şey, internet bağlantısıdır.


Şubat 21, 2019 - Perşembe günü yayımlandı.
TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları