InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Bültenler

InfoLANG Metodu İngilizce Konuşturuyor!Etkili Dil Öğrenimi

Çağımız ortak "Anlıyorum ama konuşamıyorum" dil sorununun çözümü için kollarını sıvayan InfoLANG Dil Okulları; insanların eğitim alırken yalnızca teorik yönden bilgilendirildiği ancak işin pratik yönünün sürekli eksik bırakıldığı eğitim sistemine çözüm olarak geliştirdikleri InfoLANG Metodu ve yıllardır biriktirdikleri sektörün en köklü ve deneyimli eğitim kurumu olmanın verdiği güven ile, kursiyerlerine dil öğreniminde "Garanti" veriyor. Eğitimlerinin temelini etkili iletişim kurabilmek üzerine kuran InfoLANG Dil Okulları, geliştiricisi olduğu "Öğretme Garantili" dil eğitimi ve uzman öğretim kadrosuyla, hizmet verdiği eğitim sektöründeki başarısını ileri seviyelere çıkarmayı hedefliyor.


InfoLANG Metodu

InfoLANG Dil Okulları, geliştirmiş olduğu "Öğretme Garantisi", Türkiye'nin ilk "Konuşma Odaklı" dil okulu ünvanını elinde bulunduruyor. Eğitimde geleneksel ve klasik yöntemlerden farklı bir yöntem izleyen InfoLANG Dil Okulları; eğitimin temelinde, kişilerin aktif olduğu konuşma ve iletişim anlayışıyla öğrencilerine eğitim çözümleri sunuyor.

InfoLANG Dil Okulları'nda, verimliliği bilimsel olarak kanıtlanmış özel tasarımlı U-design sınıflar kullanılıyor. Bu yöntemle tüm öğrenciler eğitmene eşit yakınlıkta bulunuyor ve bu da çok daha kolay ve akıcı bir iletişim sağlanmasına olanak veriyor.

Ayrıca InfoLANG Dil Okulları'nda "Dil Koçluğu" ile kişi için doğru eğitim sistemi uygulaması bulunmakadır. Kendi yaş ve alanlarına uygun sınıflarda eğitim alan öğrencilerin, İngilizce öğreniminde anahtar rol oynayan 4 beceri (Speaking, Listening, Writing, Reading) ile "Gramer ve Kelime Dağarcığı(vocabulary)" konularındaki gelişmeleri yakından takip ediliyor. Eksik bulunan kısımlarda; uzman eğitmenlerce kişiye özel rehberlik sistemi uygulanarak, öğrencinin eksiklerinin giderilmesi ve performanslarının artırılması sağlanıyor.

Dil eğitiminde görsel ve işitsel algı gücünün öneminin farkında olan InfoLANG Dil Okulları, sınıflarında; multimedya sistemlerinden faydalanılıyor ve tüm eğitimlerinde "Öğretme Garantisi" sunuyor. Yani, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da başarısız oldukları taktirde aynı eğitimi ücretsiz olarak veriyor.


InfoLANG Dil Okulları

InfoLANG Dil Okulları İngilizce eğitimi konusunda çağdaş yaklaşımlarla, konuşturma odaklı eğitim metoduyla hizmet eden Türkiye'nin en önemli dil okuludur. Yıllardır ülkemiz yabancı dil eğitim sisteminde bulunan klasik metotların yeterli olmadığı görülmüştür. İngilizce öğretiminde en önemli yetkinliğin etkili iletişim kurabilmek olduğuna inanan ve öğrencilerini bu yetkinlik üzerine eğitmeyi amaç edinmiş InfoLANG Dil Okulları, Türkiye'nin dört bir yanında bulunan şubeleri ve uzman eğitim kadrosuyla hizmet vermektedir.Temmuz 8, 2015 - Çarşamba günü yayımlandı.
TOEFL, İngilizce Eğitimi - Kursu, Havacılık İngilizcesi, IELTS (International English Language Testing System)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

İngilizce Eğitimi - Kursu
Haftasonu, Hafta içi akşam
Hukuk ingilizcesi eğitimi hakkında bilgi almak istiyorum.

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2020 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları