InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Duyurular

InfoLANG Metodu Nedir?

• Sadece Dil Uzmanlığı: 


InfoLANG Dil Okulları Türkiye’de " Sadece dil eğitimi " yaklaşımı ile sistem oluşturmuş tek dil okuludur. Bu uzmanlaşma sayesinde dil eğitiminin her dalında ihtiyaca yönelik çözümler sunabilmektedir.• Öncelikle Konuşturma Hedefi: 


InfoLANG  Dil Okulları her geçen gün küçülen dünyada etkin iletişim kurmanın anahtarlarından olan İngilizce dilini öğretirken öncelikle konuşturmayı başarır. Klasikleşmiş teorik ve gramer ağırlıklı eğitim sisteminde yaşanan konuşamama sorunu ve kursiyerin önündeki psikolojik bariyerin yıkılarak rahatlamasını sağlar. İngilizce bildiğini beyan edenlerin arasında yapılan bir araştırmada yaklaşık bu kişilerin %70’i konuşma yetisinde tetiklenmelerinin bir şekilde engellendiğini ifade eder. Bunun sebebi olan psikolojik bariyerler uzman ve tecrübeli öğretmenler tarafından aşılır.• Türkiye’de ilk ve tek "Konuşma Odaklı Özel Gruplar" : 


InfoLANG Dil Okullarında eğitim alma ön şartı olmaksızın sadece ve sadece konuşma pratiği yapmak amacıyla oluşturulmuş "İngilizce Müzakere ve Sohbet Grupları" bulunmaktadır.• InfoLANG Dil Okulları "Öğretme Garantisi" uygular: 


Öğretme Garantisi, bir kursiyerin devamsızlık oranının % 10' u geçmemesi ön koşulu ve "Eğitim Coach" unun kendisine önerdiği  koşulları yerine getirmesi halinde, eğitim esnasında ve sonunda yapılan değerlendirmelerde istenilen seviyede olmaması durumunda, aynı eğitimin tekrar ücretsiz olarak verilmesi anlamına gelmektedir.• InfoLANG eğitim metodu geleneksel ve klasik yöntemlerden farklıdır: 


Ülkemizde yıllardır uygulanmakta olan klasik gramerci ve teorik eğitim metodunun özellikle etkin iletişim kurma ve konuşmaya cesaretlendirme konusunda yanlış olduğu aşikardır. Bu eksiklikten hareketle oluşturulan sistem sayesinde kursiyerlerimize, konuşmayı eğlenerek öğrenme metodu uygulanmaktadır.• Özel Fiziki Standartlara Sahip Derslik ve Laboratuarlar: 


Tüm derslikler hazırlanırken öncelikle "Eğitimde Kalite" ve "Kursiyere Saygı" esasları düşünülmüştür. "Eğitim Kalitesi" için tüm derslikler projeksiyon cihazı, bilgisayarlı ses sistemleri ile donatılmıştır. "Kursiyere Saygı" esası olarak ise yabancı dil okullarında klasik haline getirilmiş bomboş odalarda kolçaklı seminer sandalyeleri ile eğitim verilmez ve bu fiziki şartlar saygısızlık olarak algılanır. Bu geleneksel ve maliyet kaygılarından oluşmuş derslikler yerine, başarısı ve konforu kanıtlanmış U modelinde oluşturulmuş müzakere masalarında bilgisayar ve projeksiyon desteği ile interaktif bir eğitim verilir.• Bilgisayar Destekli Eğitim:


InfoLANG Dil Okullarında eğitim alan tüm kursiyerler tamamı son versiyon bilgisayarlardan oluşmuş laboratuarlarda eğitimlerini destekleme fırsatı yakalarlar. Bu bilgisayarlı dersliklerde "Self Study" destekli uygulamalar ile eğlenerek öğrenirler.

Şubat 17, 2014 - Pazartesi günü yayımlandı.
İngilizce Eğitimi - Kursu
Pendik şubesi
Haftasonu
Kardeşlerimle yaşamakta olduğum için maddi sorumlukları bana ait o nedenle uygun bütçeyle ve taksit imkanıyla İngilizce dilimi geliştirmek istiyorum

İngilizce Eğitimi - Kursu, Genel İş İngilizcesi, Speak A Grubu, Speak B Grubu, Speak C Grubu, IELTS (International English Language Testing System)
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam
home office calisiyorum, yurtdisi ile iletisim kurmam gerekiyor ancak cekndigim icin yalnizca mail uzerinden iletisime zorluyorum. artik konusma isini de halletmek istiyorum.Ancak cok zmanim olmadigi icin evden calismak istiyorum.

İngilizce Eğitimi - Kursu
Beşiktaş şubesi
Haftasonu
öğleden sonra ya da akşam üzeri saatleri

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2017 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları