InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Duyurular

Dil Koçluğu ile İngilizce Öğrenmek

Dil Koçluğu, Türkiye’de ilk kez InfoLANG Dil Okulları tarafından hayata geçirilmiş, tamamen öğrenci odaklı, Avrupa Dil Kriterleri Portfolyosu’ na paralel şekilde ilerlemek ve eğitimden maksimum verim alınmasını sağlamak amacıyla oluşturulmuş, özel bir sistemdir.


Türkiye’de kalıplaşmış bir şekilde devam eden gramer tabanlı ve ezber pratiğine dayalı dil öğretimine karşı çığır açan dil koçluğu sistemimiz, InfoLANG dil okullarının aynı zamanda sektördeki lider rolü sebebiyle eğitim sektörüne de yeni bir soluk getirerek, örnek olmuştur.


Dil Koçluğu size içinizdeki yabancı dil becerisini ortaya çıkarırken maksimum performansa ulaşmanız için rehberlik eder. Eğitmenler öğrencinin öğrenme stillerini gözlemleyerek, nasıl bir çalışma sistemi izlemesi gerektiğine dair fikir oluştururlar. Eğitmen ne yapmanız gerektiğini size gösterir. Başka bir deyişle eğitmen sizin öğretmeniniz olmanın yanında kişisel rehberiniz gibi hareket eder ve size en uygun yönlendirmeleri belirler.


Modern eğitim anlayışındaki değişimler uygulanırken, akademik kriterlere bağlı kalmak eğitim kalitesi için en önemli unsurlardan biridir. Bu bağlamda InfoLANG Dil okulları sizlere her hizmetinde olduğu gibi Dil Koçluğu sistemini ve uygulanma süreçlerini de çok uzun soluklu araştırmalar ve denemeler sonucunda ulaştırarak ve eğitim metotlarını sürekli geliştirerek hizmet vermeye devam eden tek kurumdur.

Kaynak: InfoLANG Blog

Ocak 11, 2017 - Çarşamba günü yayımlandı.
Speak B Grubu
Kadıköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam

Hukuk İngilizcesi
Londra şubesi
Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam
Fiyat bilgisi almak istiyorum yazın Londra'da 2 aylık hukuk ingilizcesi kursu için.

İngilizce Eğitimi - Kursu
Hafta içi akşam

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2018 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları