InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları
Bültenler

Yılın İlk Hediyesi InfoLANG Dil Okullarından!

InfoLANG Dil Okulları’nda tüm dil eğitimlerinde geçerli %50 indirim fırsatını kaçırmayın! Son başvuru tarihi 05.01.2017’dir. Sınırlı kontenjandan faydalanmak için acele edin, kaydınızı yaptırın!


InfoLANG Dil Okulları’nda “Yılın İlk Hediyesi Bizden” kampanyasında %50 indirim fırsatlarından yararlanmak için BİLGİ İSTİYORUM butonuna tıklayabilir veya bizi arayabilirsiniz. İletişim bilgilerimizi öğrenmek için tıklayın.


InfoLANG Dil Okulları kursiyerlerine “Öğretme Garantisi” sunmaktadır. Öğretme Garantisinin mucidi olan InfoLANG Dil Okulları, %90 eğitime devam eden kursiyerlerine herhangi bir ücret almaksızın aynı eğitimi tekrar alma hakkı sunmaktadır.


InfoLANG Dil Okulları’nda “Dil Koçluğu” sistemi ile doğru kişi için doğru eğitim uygulanır. Kursiyer eğitime başlamadan önce Seviye Tespit Sınavına tabi tutulduktan sonra seviyesi belirlenir ve kendisine uygun olan seviyeden eğitimine başlar.


InfoLANG Dil Okulları’nın eğitim sisteminde, “Konuşma Odaklı” iletişim anlayışı yer aldığından öğrenciler konuşarak ve dinleyerek öğrenirler.


Ocak 1, 2017 - Pazar günü yayımlandı.
İngilizce Eğitimi - Kursu

İngilizce Eğitimi - Kursu
Bakırköy şubesi
Haftasonu
Speaking kursu hakkında fiyat bilgisi almak istiyorum.tesekkurler

Speak A Grubu
Beşiktaş şubesi
Haftasonu, Hafta içi akşam

Infolang'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2019 InfoLANG Dil Okulları - En İyi İngilizce Kursu İstanbul İngilizce Dil Kursları Fiyatları